HydroTruck Radom
84 : 94 22:21 | 23:29 | 21:20 | 18:24
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka 3 | 14.10.2012 15:00
Sędziowie: Tomasz Kudlicki, Dariusz Zapolski, Robert Mordal | Komisarz: Marek Lembrych

Rosa Radom

Trener: Mariusz Karol. Asystent: Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 J.J. Montgomery 24 36:577/12 58.31/3 33.38/15 53.37/8 87.55 6 11 3 1 6         30 -2
5 Piotr Kardaś 5 27:291/4 25.01/3 33.32/7 28.6   1 2 3 4 1 2 1 1     7 11
6 Hubert Radke 8 25:052/2 100.01/4 25.03/6 50.01/2 50.02 4 6 1 5 1 2   1   10 3
8 Slaven Čupković 9 22:363/3 100.01/4 25.04/7 57.10/1 0.0  2 2   2 3 1   1   7 -3
9 Nikola Vasojević 11 14:102/7 28.61/2 50.03/9 33.34/4 100.0  1 1 3 4 4 3     2 6 -18
13 Jakub Zalewski 2 16:581/3 33.30/1 0.01/4 25.0         1 4     1     1 -16
14 Artur Donigiewicz 6 14:231/5 20.01/4 25.02/9 22.21/2 50.0      1   2     1   0 -13
15 Paweł Bogdanowicz 0 00:58   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
17 Marcel Wilczek 0 04:00                                0 -11
19 Michał Nikiel 3 08:551/2 50.0   1/2 50.01/2 50.0  3 3   3 1   1     5 -8
43 Slaviša Bogavac 16 28:296/10 60.01/1 100.07/11 63.61/2 50.0  6 6 4 5 5 2 1     20 7
Drużyna 4 1 5 1  
Suma 84 200:00 24/48 50 7/23 30.4 31/71 43.7 15/21 71.4 8 24 32 17 25 24 9 4 3 2 85  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 8 12:242/3 66.71/2 50.03/5 60.01/1 100.01   1   2 1   1   1 8 8
7 Marcin Dutkiewicz 8 23:132/4 50.0   2/4 50.04/6 66.72 3 5 3 1 2 2 1     11 10
8 Todd Abernethy 12 26:364/5 80.00/1 0.04/6 66.74/5 80.01 4 5 3 3 4 3       14 5
10 Oded Brandwein 9 29:582/9 22.21/5 20.03/14 21.42/2 100.01 1 2 1 3 5 2     1 -1 11
13 Mateusz Kostrzewski 3 13:481/2 50.0   1/2 50.01/2 50.02   2   5 1         3 0
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 12 27:114/6 66.71/3 33.35/9 55.61/2 50.02 7 9 1 5 3 3       14 -2
24 Robert Tomaszek 12 21:534/9 44.4   4/9 44.44/7 57.11 4 5 3 1 4     1   13 12
25 Yemi Gadri-Nicholson 12 18:326/11 54.5   6/11 54.5   4 4 8 1   2     1 1 17 2
32 Levi Knutson 18 26:252/4 50.04/7 57.16/11 54.52/2 100.0  5 5 1 4 3 1 1     19 4
Drużyna 2 2 4    
Suma 94 200:00 27/53 50.9 7/18 38.9 34/71 47.9 19/27 70.4 14 28 42 13 24 25 11 3 2 3 98