Stelmet Enea BC Zielona Góra
92 : 84 19:22 | 21:24 | 29:10 | 23:28
Siarka Tarnobrzeg
Etap I - Kolejka 3 | 14.10.2012 15:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Tomasz Trojanowski, Dariusz Nejman | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystent: Tomasz Jankowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Rob Jones 9 13:111/1 100.02/4 50.03/5 60.01/2 50.0  2 2 1   3 1   2   10 -8
7 Oliver Stević 8 22:113/7 42.9   3/7 42.92/3 66.73 4 7 2 4 4 1       11 8
8 Filip Matczak DNP                                   
9 Radosław Trubacz DNP                                   
11 Adam Łapeta 7 21:071/2 50.0   1/2 50.05/6 83.31 2 3 1 2 4 2 1 4   12 12
12 Miloš Lopičić 5 09:042/3 66.7   2/3 66.71/1 100.01   1   1 2 1       4 7
13 Kamil Chanas 9 22:562/5 40.01/3 33.33/8 37.52/4 50.01 2 3 2 4 2 3 2     6 8
14 Quinton Hosley 14 34:203/8 37.51/3 33.34/11 36.45/6 83.31 8 9 9 3 7 3 4     25 21
15 Walter Hodge 25 36:378/12 66.72/5 40.010/17 58.83/4 75.01 1 2 8 3 4 2 3     28 3
19 Piotr Stelmach 6 14:233/4 75.00/2 0.03/6 50.0     2 2 1 4   1   1   6 -3
22 Mantas Cesnauskis 6 14:552/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.01 3 4 1   1         8 -3
31 Marcin Sroka 3 11:160/1 0.01/3 33.31/4 25.0   2 1 3 1 1 1         4 -5
Drużyna 2 1 3    
Suma 92 200:00 25/47 53.2 7/21 33.3 32/68 47.1 21/28 75 11 25 36 26 22 28 14 10 7   114  

Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystent: Arkadiusz Papka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Daniel Wall 5 07:392/2 100.0   2/2 100.01/1 100.0      1 5 1 2       4 0
5 Matt Addison 16 26:405/11 45.52/5 40.07/16 43.8     3 3 3 2 2 2 1     12 -11
6 Krzysztof Krajniewski 9 20:350/2 0.03/4 75.03/6 50.0   2 2 4 2 4   2       10 -9
9 Rahshon Turner 10 26:152/6 33.3   2/6 33.36/6 100.02 3 5 1 4 6 1       11 -5
10 Piotr Pyszniak DNP                                   
13 Christopher Long 13 31:411/1 100.03/4 75.04/5 80.02/2 100.01 3 4 5   2 2 2     21 0
14 Jakub Patoka 0 03:180/1 0.0   0/1 0.0     1 1   2           0 4
15 Xavier Alexander 10 34:053/9 33.30/1 0.03/10 30.04/9 44.41 6 7 3 4 6 4 1 1   6 -6
24 Jakub Dłoniak 16 28:443/7 42.93/6 50.06/13 46.21/4 25.01 2 3   3 4 2 2     9 -10
41 Dawid Przybyszewski 5 21:031/2 50.01/3 33.32/5 40.0   1 2 3 2 5 1     1   8 -3
Drużyna 3 2 5   1
Suma 84 200:00 17/41 41.5 12/23 52.2 29/64 45.3 14/22 63.6 8 22 30 17 29 22 15 6 2   81