Kotwica Kołobrzeg
54 : 72 21:19 | 9:17 | 14:13 | 10:23
Asseco Arka Gdynia
Etap I - Kolejka 3 | 14.10.2012 18:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Artur Fiedler, Damian Ottenburger | Komisarz: Janusz Kotulski

Kotwica Kołobrzeg

Trener: Tomasz Mrożek. Asystent: Paweł Bohdziewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Krzysztof Urban 0 01:14                                0 -2
5 Piotr Żołnierczuk DNP                                   
7 Michał Kwiatkowski 4 09:171/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.0  1 1 1 1 1 1       4 -9
8 Jarosław Zyskowski 3 15:171/2 50.0   1/2 50.01/2 50.0          2         1 -16
9 Sean Mosley 12 27:224/9 44.41/4 25.05/13 38.51/3 33.31 5 6 1 2 4 2   1 1 8 -4
11 Corey Jefferson 9 30:434/7 57.10/1 0.04/8 50.01/3 33.3  2 2 6 1 2 3       8 -9
12 Wojciech Złoty 12 20:304/5 80.01/2 50.05/7 71.41/2 50.0  4 4 1 1 3 2 1 1   14 1
13 Grzegorz Arabas 5 15:371/2 50.01/5 20.02/7 28.6     1 1   2     1     2 -15
14 Piotr Niedźwiedzki 1 17:550/1 0.0   0/1 0.01/2 50.01 3 4 2 3 4     2   7 -6
15 Maurice Bolden 0 24:270/2 0.00/1 0.00/3 0.00/2 0.0  1 1 1 2 2 2 2     -3 -19
20 Rafał Rajewicz 1 11:420/2 0.0   0/2 0.01/2 50.04   4   3 3       1 2 -12
24 Marko Djurić 7 25:562/2 100.01/6 16.73/8 37.5   2 6 8   4       2   12 1
Drużyna   2 2    
Suma 54 200:00 17/33 51.5 4/20 20 21/53 39.6 8/18 44.4 8 23 31 12 19 21 10 4 6 2 55  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Kestutis Kemzura. Asystent: Andrzej Adamek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Frank Robinson 10 25:332/6 33.31/1 100.03/7 42.93/4 75.03 2 5 4 4 3 1   1 1 14 15
6 Piotr Pamuła 3 19:06   1/3 33.31/3 33.3     3 3   2   1       3 8
7 Tomasz Śnieg 0 00:24                                0 -2
8 Robert Witka 7 20:522/3 66.71/2 50.03/5 60.0     2 2 1 1   2   1   7 7
10 Jerel Blassingame 9 31:452/6 33.31/6 16.73/12 25.02/2 100.01 3 4 2 3 4 2     1 4 22
12 Rašid Mahalbašić 4 13:372/4 50.0   2/4 50.0   1 2 3 3 2 1       1 8 11
14 Mateusz Ponitka 8 20:561/3 33.32/4 50.03/7 42.9   1 3 4 1 2 1         9 1
15 Łukasz Koszarek 15 24:183/4 75.02/5 40.05/9 55.63/4 75.0  2 2 1 2 3 1       12 12
20 Piotr Szczotka 4 17:062/4 50.0   2/4 50.0     5 5   2     1   1 8 9
34 Adam Hrycaniuk 12 26:235/10 50.0   5/10 50.02/4 50.03 4 7 2 3 7   1   2 15 7
Drużyna 1 3 4    
Suma 72 200:00 19/40 47.5 8/21 38.1 27/61 44.3 10/14 71.4 9 26 35 14 21 19 7 2 2 6 80