Stelmet Enea BC Zielona Góra
94 : 73 18:16 | 27:19 | 25:16 | 24:22
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka 1 | 29.09.2012 17:30
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Tomasz Kudlicki, Robert Zieliński | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystent: Tomasz Jankowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Rob Jones 5 09:581/2 50.01/1 100.02/3 66.7     2 2     1 1 1     6 4
7 Oliver Stević 4 17:232/2 100.0   2/2 100.0   2 3 5   5 2 1 1 1   10 -1
8 Filip Matczak 0 03:15                        2       -2 0
11 Adam Łapeta 4 14:352/3 66.7   2/3 66.7     5 5 1 5 1 1 1 1   10 1
12 Miloš Lopičić 2 14:041/5 20.0   1/5 20.0     2 2 1 3       3   4 15
13 Kamil Chanas 12 20:593/5 60.01/1 100.04/6 66.73/4 75.0  1 1 1 2 4   2     13 12
14 Quinton Hosley 24 29:426/11 54.51/4 25.07/15 46.79/9 100.0  2 2 2 2 6 4       16 11
15 Walter Hodge 16 32:516/11 54.50/4 0.06/15 40.04/4 100.0  1 1 10 3 6 2 1     17 7
19 Piotr Stelmach 13 24:002/4 50.03/4 75.05/8 62.5   1 3 4 3 3     3 1   21 23
22 Mantas Cesnauskis 9 19:023/5 60.01/2 50.04/7 57.1   1 3 4 2 1 1 1 1     12 17
31 Marcin Sroka 5 14:111/2 50.01/2 50.02/4 50.0     4 4 1 3 1         8 16
Drużyna 2 2 4    
Suma 94 200:00 27/50 54 8/18 44.4 35/68 51.5 16/17 94.1 4 26 30 21 27 22 12 10 6   115  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Algirdas Milonas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 5 17:350/2 0.01/2 50.01/4 25.02/2 100.04 1 5 1 2 1 2 1     7 -10
7 Marcin Dutkiewicz 14 21:493/6 50.0   3/6 50.08/8 100.02 4 6   2 4 2       15 -14
8 Todd Abernethy 11 27:474/8 50.00/4 0.04/12 33.33/4 75.01   1 4 1 3 1       6 -11
10 Oded Brandwein 7 14:531/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.0      3   2   1     7 -14
13 Mateusz Kostrzewski 4 28:150/4 0.01/4 25.01/8 12.51/2 50.01 2 3 1 3 5 3   2   -1 -25
15 Wojciech Osiński DNP                                   
19 Valdas Dabkus 5 22:251/5 20.00/1 0.01/6 16.73/5 60.02 4 6 1 4 4 4 2     3 -11
24 Robert Tomaszek 3 11:261/2 50.0   1/2 50.01/2 50.02 5 7   5 2 3 1     6 -2
25 Yemi Gadri-Nicholson 16 28:347/14 50.0   7/14 50.02/4 50.04 7 11 1 2 4 1 2 2   22 -19
32 Levi Knutson 8 27:160/4 0.02/4 50.02/8 25.02/2 100.0  2 2 1 3 2 1 1     5 1
Drużyna 2 1 3    
Suma 73 200:00 17/47 36.2 5/19 26.3 22/66 33.3 24/31 77.4 16 25 41 12 22 27 17 8 4   70