Asseco Arka Gdynia
73 : 102 12:26 | 20:26 | 25:19 | 16:31
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 30 kolejka | 13.04.2022 17:30
Sędziowie: Michał Proc, Arnauld Kom Njilo, Krzysztof Tuński | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 13 16:015/9 55.60/1 0.05/10 50.03/5 60.02   2 3 1 5 3     1 8 5
5 Wojciech Tomaszewski 3 10:091/3 33.30/1 0.01/4 25.01/1 100.03 1 4   4 2 1       3 -18
7 Łukasz Walkowiak 7 21:582/2 100.01/4 25.03/6 50.0     2 2   4   1 1 1   7 -12
8 Filip Dylewicz 0 22:210/3 0.00/1 0.00/4 0.0     1 1 4     1       0 -20
9 Dominik Wilczek 18 29:302/3 66.74/6 66.76/9 66.72/2 100.02 3 5   2 1 1 1     20 -16
10 Novak Musić 4 17:151/2 50.00/1 0.01/3 33.32/4 50.0  2 2   4 5 3     1 -1 -22
13 Piotr Lis 1 11:030/2 0.00/4 0.00/6 0.01/2 50.0  1 1 3 1 1 5     2 -7 -10
23 Marcin Kowalczyk 0 04:28                  1 1 1         1 -6
31 David Czerapowicz 3 09:30   1/3 33.31/3 33.3     1 1 1     1       2 -3
32 Adrian Bogucki 9 26:184/6 66.70/1 0.04/7 57.11/3 33.34 6 10 4 2 3 2 1 2   19 -18
34 Adam Hrycaniuk 0 09:230/2 0.0   0/2 0.0     1 1     1 1       -2 -8
89 Jacobi Boykins 15 22:043/4 75.02/6 33.35/10 50.03/3 100.0  4 4 1 3 4 1   1 1 15 -17
Drużyna 3 1 4 1 2
Suma 73 200:00 18/36 50 8/28 28.6 26/64 40.6 13/20 65 14 23 37 17 23 23 22 3 4 5 65  

Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Igor Milicic. Asystenci: Konrad Kaźmierczyk, Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 20 17:293/3 100.01/2 50.04/5 80.011/12 91.7      6 2 6         24 31
1 James Palmer Jr. 10 21:042/3 66.72/2 100.04/5 80.0     4 4 4 3   4 2   1 15 2
2 Trey Drechsel 13 22:345/8 62.50/2 0.05/10 50.03/4 75.01 2 3 1 3 2 3 3   1 11 11
5 Denzel Andersson 12 22:182/4 50.02/2 100.04/6 66.72/2 100.0  4 4 1 1 1   1 2 1 18 14
8 Michael Young 7 20:582/2 100.01/6 16.73/8 37.5   1 1 2 1 2 1   2     7 13
10 Igor Wadowski 3 15:020/3 0.01/2 50.01/5 20.0     1 1 2 1 3   1 1   4 -7
12 Jarosław Mokros 13 25:401/3 33.33/7 42.94/10 40.02/2 100.03 9 12 2 1 4 1 1   1 21 17
18 Jakub Wojciechowski 2 13:571/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1   1   4   1   2   1 4
30 Jakub Garbacz 16 26:340/1 0.03/6 50.03/7 42.97/7 100.0  3 3   3 3 2 1     14 36
55 Michał Pluta DNP                                   
77 Damian Kulig 6 14:241/1 100.01/2 50.02/3 66.71/1 100.0  2 2 1 3 2   1     9 24
Drużyna 2 1 3   1
Suma 102 200:00 17/30 56.7 14/33 42.4 31/63 49.2 26/28 92.9 8 27 35 18 23 22 12 12 5 4 124  
  Asseco Arka Gdynia Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 10 23
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/27) 63 32 (16/24) 66.7
Punkty drugiej szansy 9 10
Punkty szybkiego ataku 8 29
Punkty z ławki 51 40
  Asseco Arka Gdynia Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 0 () 29 (73-102)
Najwyższa seria punktowa 7 (51-66) 12 (24-48)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 38:29