Asseco Arka Gdynia
90 : 98 27:19 | 19:29 | 23:22 | 21:28
Trefl Sopot
Etap I - 29 kolejka | 07.04.2022 17:30
Sędziowie: Łukasz Andrzejewski, Cezary Nowicki, Adrian Szczotka | Komisarz: Ryszard Łabędź

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 21 24:337/9 77.80/2 0.07/11 63.67/11 63.62 2 4 3 4 9 3       17 -8
5 Wojciech Tomaszewski 7 18:352/4 50.01/2 50.03/6 50.0   1 1 2 1       2   1 9 -2
8 Filip Dylewicz 13 20:332/4 50.03/5 60.05/9 55.6   2 2 4 1 2   1   1   14 -5
9 Dominik Wilczek 0 13:49   0/1 0.00/1 0.0         1 2   1       -1 -20
10 Novak Musić 9 23:473/7 42.91/4 25.04/11 36.4   1 1 2 3 2 1 1 2     8 2
11 Bartłomiej Wołoszyn 20 29:582/5 40.04/7 57.16/12 50.04/4 100.01 2 3 2 4 3   3     22 9
13 Piotr Lis 0 04:11                  1   2         1 -5
23 Marcin Kowalczyk 0 00:090/1 0.0   0/1 0.0   1   1   1         1 0 -4
32 Adrian Bogucki 2 09:081/2 50.0   1/2 50.0     1 1 1 4   2       1 -16
33 Tymoteusz Sternicki 0 00:09                                0 -4
34 Adam Hrycaniuk 8 25:583/4 75.0   3/4 75.02/5 40.03 7 10 2 2 6         16 5
89 Jacobi Boykins 10 29:092/6 33.31/6 16.73/12 25.03/4 75.02 3 5 5 5 4 1     1 9 8
Drużyna 1 1 2    
Suma 90 199:59 22/42 52.4 10/27 37 32/69 46.4 16/24 66.7 14 20 34 20 26 25 9 7 1 3 96  

Trefl Sopot

Trener: Krzysztof Roszyk. Asystent: Paweł Turkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Angelo Warner 7 20:553/4 75.00/3 0.03/7 42.91/1 100.01 5 6 4 2 3 1 2     14 -13
1 Darrin Dorsey 19 31:244/5 80.02/6 33.36/11 54.55/5 100.0  4 4 7 4 2 2       23 21
3 Wiktor Jaszczerski DNP                                   
4 Mateusz Szlachetka 10 19:582/2 100.01/3 33.33/5 60.03/7 42.9      3 3 5   2     9 22
7 DeAndre Davis 12 28:303/3 100.01/5 20.04/8 50.03/3 100.03 3 6 1 3 3         15 -10
12 Daniel Ziółkowski DNP                                   
20 Josh Sharma 12 15:463/4 75.0   3/4 75.06/10 60.01 2 3   4 6 1   2   11 -9
23 Michał Kolenda 28 31:417/10 70.03/6 50.010/16 62.55/5 100.0  5 5 3 3 4 2       28 2
24 Hubert Łałak DNP                                   
29 Paweł Leończyk 4 24:062/3 66.7   2/3 66.7   3 4 7 1 5   2   1 1 10 19
33 Karol Gruszecki 6 27:400/2 0.02/5 40.02/7 28.6     3 3 1 1 1 3       2 8
Drużyna 2 1 3   1
Suma 98 200:00 24/33 72.7 9/28 32.1 33/61 54.1 23/31 74.2 10 27 37 20 25 24 12 4 3 1 112  
  Asseco Arka Gdynia Trefl Sopot
Punkty ze strat 11 4
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/25) 56 42 (21/27) 77.8
Punkty drugiej szansy 24 10
Punkty szybkiego ataku 8 18
Punkty z ławki 36 41
  Asseco Arka Gdynia Trefl Sopot
Najwyższe prowadzenie 13 (17-4) 13 (77-90)
Najwyższa seria punktowa 14 (14-2) 11 (73-85)
Zmiany prowadzenia 10
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 21:48 15:58