Asseco Arka Gdynia
90 : 101 29:30 | 18:23 | 18:28 | 25:20
Twarde Pierniki Toruń
Etap I - 18 kolejka | 10.01.2022 17:30
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Marcin Koralewski, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Andrzej Przechowski

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 8 24:034/11 36.40/1 0.04/12 33.3     2 2 6 3 1 4       4 -13
5 Wojciech Tomaszewski 4 06:371/2 50.00/1 0.01/3 33.32/3 66.71 1 2 2   2     1   6 10
7 Łukasz Walkowiak 0 07:24              1 1   2   1 1     1 10
8 Filip Dylewicz 3 17:350/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1 4     2       4 -7
9 Dominik Wilczek 13 32:193/4 75.02/4 50.05/8 62.51/2 50.0  1 1 2 3 4 2 1     11 -29
10 Novak Musić 2 05:31         2/2 100.0      1   1     1   4 -4
11 Bartłomiej Wołoszyn 14 22:303/4 75.02/5 40.05/9 55.62/3 66.72 2 4 1 3 4 2       12 -14
22 Olaf Perzanowski 4 10:382/2 100.00/1 0.02/3 66.7   1 1 2   2 1     1   6 2
23 Marcin Kowalczyk 10 10:260/2 0.02/6 33.32/8 25.04/5 80.0  1 1 3 3 4 2 1     6 6
32 Adrian Bogucki 7 18:333/5 60.0   3/5 60.01/2 50.02 4 6   4 2     1   11 -3
34 Adam Hrycaniuk 7 15:483/4 75.0   3/4 75.01/2 50.0        4 3 5       0 -4
89 Jacobi Boykins 18 28:352/7 28.64/8 50.06/15 40.02/2 100.02 10 12   2 3   1 1   23 -9
Drużyna 2 2 4    
Suma 90 199:59 21/42 50 11/28 39.3 32/70 45.7 15/21 71.4 10 26 36 19 26 25 18 4 5   88  

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Ivica Skelin. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 7 14:481/1 100.01/2 50.02/3 66.72/2 100.0  3 3   2 1         9 -7
1 Ignacy Grochowski DNP                                   
5 Aaron Cel 17 28:506/10 60.01/1 100.07/11 63.62/2 100.0  6 6 1 3 2 2 3     21 19
6 Michał Samsonowicz 0 08:32   0/1 0.00/1 0.0         1     1       -1 -6
12 Jahenns Manigat 22 30:352/5 40.03/6 50.05/11 45.59/10 90.0  3 3 3 1 8 1 3   1 23 15
13 James Eads III 9 25:493/4 75.01/2 50.04/6 66.7   1 5 6   4 1 3 2   1 12 -3
21 Bartosz Diduszko 11 30:414/6 66.7   4/6 66.73/4 75.01 5 6 3 5 4 2 1     16 23
32 Roko Rogić 15 24:234/10 40.01/2 50.05/12 41.74/4 100.0  1 1 4 5 1 2 2   2 13 4
34 Szymon Janczak 2 05:261/1 100.0   1/1 100.0           2           2 -5
44 Daniel Amigo 18 30:565/12 41.7   5/12 41.78/10 80.04 7 11 2 3 7 1     1 21 15
66 Paweł Sowiński DNP                                   
Drużyna 1   1 1 1
Suma 101 200:00 26/49 53.1 7/14 50 33/63 52.4 28/32 87.5 7 30 37 14 26 24 13 11   5 116  
  Asseco Arka Gdynia Twarde Pierniki Toruń
Punkty ze strat 4 22
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/34) 52.9 44 (22/40) 55
Punkty drugiej szansy 9 4
Punkty szybkiego ataku 15 20
Punkty z ławki 36 18
  Asseco Arka Gdynia Twarde Pierniki Toruń
Najwyższe prowadzenie 1 (10-9) 24 (67-91)
Najwyższa seria punktowa 9 (86-94) 9 (13-23)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 00:15 38:19