Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
83 : 86 25:27 | 19:16 | 16:22 | 23:21
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 16 kolejka | 27.12.2021 20:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Robert Zieliński

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Roderick Camphor 12 21:322/3 66.72/8 25.04/11 36.42/2 100.01 1 2 5 3 1         12 2
2 Mateusz Zębski 11 28:375/8 62.50/3 0.05/11 45.51/1 100.02 7 9 2 3 3   2     18 -8
3 Andrzej Pluta 20 22:015/5 100.03/7 42.98/12 66.71/2 50.0  1 1 1 3 2 4 1     14 5
5 Michał Aleksandrowicz DNP                                   
8 Michał Chyliński 5 10:461/1 100.01/3 33.32/4 50.0     1 1 3 2 1 1       6 -8
12 Wesley Washpun 11 27:530/6 0.03/4 75.03/10 30.02/4 50.0  1 1 5 2 4 3 2   2 7 -3
15 Klavs Čavars 6 31:313/3 100.0   3/3 100.0   2 7 9 2 1   3   1   15 -4
21 Michał Krasuski 4 12:572/3 66.70/1 0.02/4 50.0         1   1         3 -3
23 Patryk Kędel DNP                                   
32 Alan Herndon 6 21:263/3 100.0   3/3 100.0   1 1 2 2 2       2   12 9
77 Jakub Nizioł 8 23:174/5 80.00/3 0.04/8 50.0     2 2 4 1 2 2 3     11 -5
Drużyna 1 2 3   1
Suma 83 200:00 25/37 67.6 9/29 31 34/66 51.5 6/9 66.7 7 23 30 25 17 14 14 8 3 2 98  

Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Igor Milicic. Asystenci: Konrad Kaźmierczyk, Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 3 19:590/1 0.01/4 25.01/5 20.0         5 2 2 2 3     5 1
1 James Palmer Jr. 15 38:434/9 44.41/3 33.35/12 41.74/4 100.02 5 7 6 2 4 6     1 15 1
2 Trey Drechsel 8 20:351/2 50.02/3 66.73/5 60.0     3 3   3 1         9 2
3 Kobi Jordan Simmons 22 28:366/8 75.03/5 60.09/13 69.21/1 100.0  5 5 5 2 1 1   1 1 28 10
4 Bartosz Rachwalski DNP                                   
5 Denzel Andersson 11 16:333/3 100.01/4 25.04/7 57.12/2 100.01 1 2 2 1 1 3       9 -3
7 Aleksander Załucki DNP                                   
8 Michael Young 8 28:402/5 40.00/1 0.02/6 33.34/6 66.7  5 5 4 1 6   1   1 12 5
9 Krzysztof Rozpędowski DNP                                   
12 Jarosław Mokros 9 18:512/3 66.71/1 100.03/4 75.02/2 100.0  3 3 1 1 1 1       11 -1
55 Michał Pluta DNP                                   
77 Damian Kulig 10 28:031/2 50.02/2 100.03/4 75.02/2 100.0  1 1 3 2 1 1 4 1   17 0
Drużyna          
Suma 86 200:00 19/33 57.6 11/23 47.8 30/56 53.6 15/17 88.2 3 23 26 26 14 17 14 8 2 3 106  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 17 4
Punkty w "pomalowanym" 48 (24/32) 75 36 (18/30) 60
Punkty drugiej szansy 7 2
Punkty szybkiego ataku 23 14
Punkty z ławki 35 23
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 2 (2-0) 11 (71-82)
Najwyższa seria punktowa 7 (9-8) 8 (2-8)
Zmiany prowadzenia 11
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 03:01 34:19