Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
106 : 88 27:28 | 23:20 | 29:25 | 27:15
Enea Zastal BC Zielona Góra
Etap I - 15 kolejka | 16.12.2021 17:30
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Jakub Pietrzak, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Roderick Camphor 3 23:400/1 0.00/3 0.00/4 0.03/3 100.01   1 5 1 1 6 1     0 -4
2 Mateusz Zębski 5 27:461/1 100.01/3 33.32/4 50.0     1 1 3 3 1 1 1     7 16
3 Andrzej Pluta 15 18:252/4 50.02/4 50.04/8 50.05/5 100.01   1 5 2 6 1       16 11
5 Michał Aleksandrowicz 4 16:422/3 66.7   2/3 66.7     3 3 1 3 1   2     9 20
8 Michał Chyliński 16 19:192/2 100.03/4 75.05/6 83.33/3 100.0      2 2 1   1     18 22
12 Wesley Washpun 15 22:227/8 87.50/1 0.07/9 77.81/2 50.0  2 2 4 4 4 2       16 9
15 Klavs Čavars 20 27:389/14 64.3   9/14 64.32/2 100.08 2 10 2 3 2 2   2   27 3
21 Michał Krasuski 0 02:30   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
23 Patryk Kędel DNP                                   
32 Alan Herndon 7 13:381/1 100.01/1 100.02/2 100.02/2 100.0      1 1 1   1     9 16
77 Jakub Nizioł 21 28:005/6 83.31/2 50.06/8 75.08/11 72.7  5 5 2   8     1   24 1
Drużyna 1 3 4   2
Suma 106 200:00 29/40 72.5 8/19 42.1 37/59 62.7 24/28 85.7 11 16 27 25 19 25 14 6 3   125  

Enea Zastal BC Zielona Góra

Trener: Oliver Vidin. Asystent: Jakub Lewandowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jarosław Zyskowski 9 29:123/5 60.01/2 50.04/7 57.1     3 3 3 5 1 3       9 -3
2 Andrzej Mazurczak 3 10:311/1 100.0   1/1 100.01/1 100.0        2 1         3 -8
6 David Brembly 6 23:193/4 75.00/2 0.03/6 50.0   3 1 4 1 4 2 1 1   1 8 -2
7 Krzysztof Sulima 0 04:46              2 2               2 3
8 Dragan Apić 19 26:418/11 72.7   8/11 72.73/4 75.03   3 1 4 2 3     1 16 -11
10 Nikodem Klocek DNP                                   
17 Branden Frazier 17 32:395/6 83.32/4 50.07/10 70.01/1 100.01   1 2 2 4 1       16 -15
18 Konrad Szymański DNP                                   
20 Nemanja Nenadić 16 32:333/5 60.01/6 16.74/11 36.47/9 77.82 1 3 11 4 7 1 6   1 26 -10
21 Tony Meier 11 12:203/3 100.01/4 25.04/7 57.12/2 100.0  1 1   4 1 1       8 -21
28 Przemysław Żołnierewicz 0 07:520/1 0.00/2 0.00/3 0.0         1 1   2       -4 -13
34 Devoe Joseph 7 20:072/4 50.01/2 50.03/6 50.0   1 1 2 2 1   2       6 -10
Drużyna 1 2 3    
Suma 88 200:00 28/40 70 6/22 27.3 34/62 54.8 14/17 82.4 11 11 22 21 27 18 14 7   3 90  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Enea Zastal BC Zielona Góra
Punkty ze strat 24 15
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/33) 69.7 52 (26/32) 81.3
Punkty drugiej szansy 6 13
Punkty szybkiego ataku 13 15
Punkty z ławki 42 21
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Enea Zastal BC Zielona Góra
Najwyższe prowadzenie 19 (104-85) 7 (0-7)
Najwyższa seria punktowa 10 (34-28) 7 (0-7)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 28:25 10:06