Asseco Arka Gdynia
59 : 87 10:23 | 12:22 | 14:23 | 23:19
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 8 kolejka | 21.10.2021 17:30
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Grzegorz Czajka, Tomasz Trybalski | Komisarz: Adam Greczyło

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 10 25:025/12 41.7   5/12 41.70/1 0.0  5 5 3 1 3 2       8 -19
5 Wojciech Tomaszewski 1 07:00         1/2 50.01   1     1         1 4
8 Filip Dylewicz 0 15:48   0/1 0.00/1 0.0     2 2   1   1       0 -26
9 Dominik Wilczek 2 23:171/2 50.00/2 0.01/4 25.0     2 2 2 2 2     1   4 -25
10 Novak Musić 9 27:444/7 57.10/2 0.04/9 44.41/4 25.01 1 2 4 3 3 2 4 1   10 -18
11 Bartłomiej Wołoszyn 12 30:453/9 33.32/5 40.05/14 35.70/1 0.0  4 4 2 4 2 3     2 5 -25
17 Nikola Mišković 4 10:382/4 50.0   2/4 50.0   2 1 3 2   1     1   8 -3
22 Olaf Perzanowski DNP                                   
23 Marcin Kowalczyk DNP                                   
32 Adrian Bogucki 13 19:076/7 85.7   6/7 85.71/2 50.0  6 6   4 2 2 2     17 -8
34 Adam Hrycaniuk 6 20:532/8 25.0   2/8 25.02/3 66.72 6 8   4 4 3       4 -20
89 Jacobi Boykins 2 19:461/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1   2 1 1       -1 0
Drużyna   1 1    
Suma 59 200:00 24/51 47.1 2/12 16.7 26/63 41.3 5/13 38.5 6 29 35 13 21 19 14 6 3 2 56  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartosz Jankowski 5 18:220/2 0.01/4 25.01/6 16.72/2 100.0  4 4   1 2   1     5 32
2 Lewis Beech Iii 7 28:390/2 0.02/7 28.62/9 22.21/3 33.3  12 12 1 3 4 1   2   12 25
3 Marek Klassen 9 25:273/7 42.91/5 20.04/12 33.3     2 2 10 1   1     2 12 26
4 Adrian Kordalski 7 20:012/5 40.01/2 50.03/7 42.90/2 0.02 2 4 4 1 2 2 1     8 4
5 Jakub Musiał 12 23:242/4 50.02/5 40.04/9 44.42/2 100.02 2 4 2 4 3 1     1 12 -2
11 Błażej Kulikowski 6 02:59   2/2 100.02/2 100.0           1           6 3
12 Mikołaj Witliński 19 21:328/12 66.7   8/12 66.73/4 75.01 2 3   4 2 1       16 22
16 Dawid Słupiński 3 10:171/3 33.30/2 0.01/5 20.01/2 50.01 1 2   3 2         0 2
23 Kalif Young 7 18:283/3 100.0   3/3 100.01/2 50.02 4 6   1 3         12 6
30 William Garrett 12 29:473/4 75.02/4 50.05/8 62.5     4 4 6   2 2 2     19 21
31 Przemysław Szczepanek 0 01:04                                0 1
Drużyna 4 2 6 1  
Suma 87 200:00 22/42 52.4 11/31 35.5 33/73 45.2 10/17 58.8 12 35 47 23 20 20 8 4 2 3 102  
  Asseco Arka Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 11 11
Punkty w "pomalowanym" 40 (20/39) 51.3 40 (20/33) 60.6
Punkty drugiej szansy 4 12
Punkty szybkiego ataku 15 6
Punkty z ławki 30 35
  Asseco Arka Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 0 () 32 (36-68)
Najwyższa seria punktowa 6 (8-20) 14 (0-14)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:19