Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
86 : 82 26:28 | 16:19 | 18:21 | 26:14
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 5 kolejka | 02.10.2021 17:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Ryszard Łabędź

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mateusz Zębski 7 25:111/3 33.31/4 25.02/7 28.62/2 100.01 5 6 4 4 1 2 3     13 16
3 Andrzej Pluta 3 09:49   1/3 33.31/3 33.3     1 1   2   1 1     2 -16
4 Dorian Szyttenholm 2 01:191/1 100.0   1/1 100.0                       2 5
5 Michał Aleksandrowicz 0 02:11                        1 1     0 -6
8 Michał Chyliński 9 20:463/3 100.0   3/3 100.03/6 50.0  1 1 2 2 4 3 1     7 2
10 Dominykas Domarkas 15 30:112/3 66.73/5 60.05/8 62.52/3 66.72 1 3 10 2 4 2       22 20
11 Paul Jorgensen 14 20:224/9 44.42/3 66.76/12 50.0     1 1 3 2 2   2     14 8
15 Klavs Čavars 11 31:554/9 44.4   4/9 44.43/5 60.03 6 9   2 4     1 2 14 17
21 Michał Krasuski 3 11:30   1/2 50.01/2 50.0         1   1         3 -12
32 Alan Herndon 8 16:242/3 66.71/3 33.33/6 50.01/1 100.0  4 4   2 2 2   2 1 9 3
34 Markus Lončar 0 06:30              2 2   1 1 4   1   -1 -12
77 Jakub Nizioł 14 23:521/3 33.32/4 50.03/7 42.96/6 100.01 3 4 2 2 3 3 1     14 -5
Drużyna 1 3 4    
Suma 86 200:00 18/34 52.9 11/24 45.8 29/58 50 17/23 73.9 8 27 35 22 19 22 18 9 4 3 99  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartosz Jankowski 5 19:081/2 50.00/1 0.01/3 33.33/3 100.0  3 3 2 3 2   1     9 10
2 Lewis Beech Iii 14 24:354/5 80.01/4 25.05/9 55.63/3 100.0  5 5 1 4 1 2 1     15 -19
3 Marek Klassen 6 32:303/8 37.50/4 0.03/12 25.0     4 4 10 1 4 3 1   1 9 -13
4 Adrian Kordalski 0 03:43            1   1               1 5
5 Jakub Musiał 13 25:501/2 50.03/5 60.04/7 57.12/4 50.01 2 3   3 2 1 2     12 -11
11 Błażej Kulikowski 0 04:20                        1       -1 -6
12 Mikołaj Witliński 6 16:373/7 42.90/1 0.03/8 37.5   2 2 4   3 1   1   1 6 -15
16 Dawid Słupiński 10 15:255/9 55.6   5/9 55.6   2 1 3   2         2 9 15
23 Kalif Young 12 23:236/9 66.7   6/9 66.70/2 0.02 4 6 2 5 1   3 3   21 11
30 William Garrett 16 34:294/12 33.31/3 33.35/15 33.35/7 71.41 3 4 6 1 8 4 4     14 3
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 4   4   1
Suma 82 200:00 27/54 50 5/18 27.8 32/72 44.4 13/19 68.4 13 24 37 21 22 19 12 13 3 4 95  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 6 17
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/30) 53.3 46 (23/46) 50
Punkty drugiej szansy 3 2
Punkty szybkiego ataku 15 14
Punkty z ławki 37 40
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 6 (8-2) 10 (60-70)
Najwyższa seria punktowa 7 (86-82) 11 (58-66)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 10:14 27:44