Asseco Arka Gdynia
103 : 79 23:21 | 19:23 | 32:23 | 29:12
Play OFF - 2. ćwierćfinał | 23.04.2012 19:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Mariusz Adameczek, Roman Putyra | Komisarz: Jarosław Nowak

Asseco Prokom Gdynia

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Sławomir Sikora DNP                                   
9 Łukasz Seweryn 5 13:33   1/2 50.01/2 50.02/3 66.71 1 2 1 1 1         6 -3
10 Jerel Blassingame 24 31:296/9 66.74/7 57.110/16 62.50/1 0.01 7 8 6 4 3 4 1   1 28 25
11 Donatas Motiejunas 23 31:097/14 50.02/7 28.69/21 42.93/6 50.0  5 5 5 1 8 3 3 2   20 21
12 Fiodor Dmitriew 6 08:511/1 100.01/2 50.02/3 66.71/3 33.31 1 2   1 2 1       4 3
14 Mateusz Ponitka 2 06:451/2 50.0   1/2 50.0   1   1               2 -6
15 Przemysław Frasunkiewicz 0 09:11   0/2 0.00/2 0.0     1 1 1             0 2
16 Adam Łapeta 4 12:171/1 100.0   1/1 100.02/4 50.02 3 5 1 5 2   2 1   11 7
20 Piotr Szczotka 13 26:245/5 100.0   5/5 100.03/4 75.02 1 3 4 2 3 2 3 1   21 28
24 Michael Kuebler 8 24:071/3 33.31/2 50.02/5 40.03/4 75.01 1 2 5 1 4 1 3   1 13 27
34 Adam Hrycaniuk 13 27:436/7 85.7   6/7 85.71/1 100.02 6 8 1 3 1 2   1   20 17
44 Quinton Day 5 08:311/1 100.01/2 50.02/3 66.7         2 3           6 -1
Drużyna   1 1   1
Suma 103 200:00 29/43 67.4 10/24 41.7 39/67 58.2 15/26 57.7 11 26 37 26 21 24 13 12 5 2 131  

AZS Koszalin

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 J.J. Montgomery 15 31:594/9 44.41/4 25.05/13 38.54/5 80.04 4 8   2 3 4 1 1 3 12 -22
5 Callistus Eziukwu 15 22:254/7 57.1   4/7 57.17/10 70.04 2 6   3 5   3 1   19 -9
7 Marcin Dutkiewicz DNP                                   
8 Lamont Mcintosh 4 15:262/5 40.00/2 0.02/7 28.6         1 2   1       -1 -4
9 George Reese 12 22:032/3 66.72/6 33.34/9 44.42/2 100.03 1 4 1 4 2 2 1     11 -1
10 Piotr Pamuła 10 29:062/10 20.02/5 40.04/15 26.7   1 1 2 2 2 1 1       2 -17
15 Kamil Łączyński 0 24:47   0/3 0.00/3 0.0     5 5 11 2 4 3 1     11 -5
20 Mateusz Jarmakowicz 6 17:292/5 40.0   2/5 40.02/2 100.02 1 3   2 2 3     2 3 -20
22 Rafał Bigus 5 17:352/3 66.70/1 0.02/4 50.01/1 100.01 1 2   3 1         5 -15
33 Grzegorz Surmacz 0 00:28                    1           0 -3
34 Mateusz Bieg DNP                                   
44 Igor Milicic 12 18:420/2 0.02/4 50.02/6 33.36/6 100.0  1 1 3 3 3 3 1     10 -24
Drużyna 2 2 4    
Suma 79 200:00 18/44 40.9 7/25 28 25/69 36.2 22/26 84.6 15 16 31 18 24 21 17 7 2 5 72