80 : 60 19:16 | 22:9 | 25:23 | 14:12
Polpharma Starogard Gdański
Play OFF - 2. ćwierćfinał | 19.04.2006 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Prokom Trefl Sopot

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Istvan Nemeth 2 18:011/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1 2 3 1       2     5 0
5 Rashid Atkins 5 21:341/5 20.01/1 100.02/6 33.3     5 5 2 1   2 1 1   8 0
6 Jakub Bogusz 0 02:430/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1   1       -3 0
7 Tomas Masiulis 6 16:093/4 75.0   3/4 75.0   1 1 2   3   2 3     8 0
8 Filip Dylewicz 10 21:072/6 33.31/2 50.03/8 37.53/4 75.02 3 5 4 2   1       12 0
9 Christian Dalmau 8 21:581/2 50.01/4 25.02/6 33.33/4 75.0  1 1 3 1   2       5 0
10 Adam Wójcik 12 15:596/8 75.0   6/8 75.0   2 1 3 4 1           17 0
11 Jeff Nordgaard 7 19:410/1 0.02/3 66.72/4 50.01/2 50.01 3 4 3 3           11 0
12 Goran Jagodnik 15 20:187/7 100.00/1 0.07/8 87.51/2 50.0  5 5 1 2   3 2     18 0
13 Adam Łapeta 1 02:470/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0  1 1   1           -1 0
14 Michael Andersen 12 21:184/5 80.0   4/5 80.04/5 80.01 6 7 2 3   1 1 2   21 0
15 Tomas Pacesas 2 18:251/1 100.00/2 0.01/3 33.3   1 2 3   4   3 2     2 0
Drużyna         1
Suma 80 200:00 26/45 57.8 5/15 33.3 31/60 51.7 13/19 68.4 9 30 39 20 22 0 16 11 3   103  

Polpharma Starogard Gd.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Damien Kinloch 13 21:396/8 75.0   6/8 75.01/1 100.02 2 4 1 4   3 5     18 0
5 Zbigniew Marculewicz 4 24:171/5 20.00/3 0.01/8 12.52/2 100.0  4 4 1 3   1   2   3 0
6 Andrzej Misiewicz 2 06:070/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01   1   2   1 1     1 0
7 Roman Olszewski DNP                                   
8 Karol Miecznikowski 0 11:360/1 0.0   0/1 0.00/2 0.02 1 3 1 4   1       0 0
9 Aleksy Olszewski 2 25:031/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1   2   1 1     0 0
10 Łukasz Żytko 0 04:48                    1   2       -2 0
11 Jerry Johnson 13 37:162/4 50.02/9 22.24/13 30.83/3 100.01 1 2 4 3   4 3     9 0
12 Dennis Stanton 10 23:090/1 0.02/6 33.32/7 28.64/4 100.0  2 2   3   1 2     8 0
13 Dawid Neumann 0 02:430/1 0.0   0/1 0.0               1       -2 0
14 Kamil Zakrzewski 2 12:06   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0        1           0 0
15 Tomasz Cielebąk 14 31:163/7 42.91/4 25.04/11 36.45/7 71.43 6 9 2 2   1       15 0
Drużyna          
Suma 60 200:00 13/32 40.6 5/25 20 18/57 31.6 19/23 82.6 9 17 26 9 25 0 16 12 2   50