Polpharma Starogard Gdański
102 : 67 19:14 | 19:16 | 36:19 | 28:18
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 16 kolejka | 14.12.2020 17:35
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński | Komisarz: Andrzej Przechowski

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Robert Skibniewski. Asystenci: Maciej Jamrozik, Rafał Ostrowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 James Washington 4 27:202/6 33.3   2/6 33.3     2 2 9 1 3 2       9 23
5 Joe Furstinger 22 23:356/7 85.72/2 100.08/9 88.94/4 100.01 6 7 2 1 2     1   31 21
7 Sebastian Kowalczyk 15 24:034/6 66.72/2 100.06/8 75.01/2 50.0  2 2 6 4 5 3 3     20 31
10 Peter Olisemeka 6 19:082/3 66.7   2/3 66.72/2 100.01 5 6   4 1     3   14 5
12 Sebastian Walda 13 12:192/2 100.03/6 50.05/8 62.5   1   1 2 2 1 1 2     14 16
15 Szymon Urbański 0 03:330/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 0
24 Steven Haney 14 24:294/5 80.01/5 20.05/10 50.03/4 75.01 6 7 1   3 1 2 1   18 16
25 Trevon Allen 16 26:504/9 44.42/3 66.76/12 50.02/2 100.02 3 5 2 2 1   1     18 24
33 Grzegorz Surmacz 6 21:310/2 0.02/4 50.02/6 33.3     2 2   3   1 1     4 22
35 Krystian Reszka 0 03:33                                0 0
69 Mateusz Itrich 4 08:072/2 100.00/1 0.02/3 66.7   1 2 3   2     1     7 11
77 Radosław Chorab 2 05:331/1 100.0   1/1 100.0         1   1 1       2 6
Drużyna   2 2    
Suma 102 200:01 27/44 61.4 12/23 52.2 39/67 58.2 12/14 85.7 7 30 37 23 20 17 9 10 5   136  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mateusz Kaszowski 6 18:310/1 0.02/4 50.02/5 40.0   1   1 1 2   2     1 3 -14
5 Michał Pluta 6 19:000/1 0.02/4 50.02/5 40.0         4 3 2 2 1   1 6 -14
6 Maciej Marcinkowski 0 00:51                                0 2
8 Filip Dylewicz 7 21:422/5 40.01/4 25.03/9 33.3   1 4 5   1 1 1     1 5 -27
9 Marcin Malczyk 0 11:05   0/1 0.00/1 0.0   1   1 1   1 1 1     1 -23
11 Bartłomiej Wołoszyn 3 26:091/3 33.30/5 0.01/8 12.51/1 100.0  4 4 4 2 3 2       2 -20
14 Wojciech Czerlonko 6 09:441/2 50.00/1 0.01/3 33.34/4 100.01 1 2 1   2 1       6 -7
21 Mikołaj Witliński 3 25:171/6 16.7   1/6 16.71/2 50.03 3 6 1 3 1 2 1   1 3 -13
23 Marcin Kowalczyk 0 03:33                    1   1 1     0 0
28 Przemysław Żołnierewicz 16 28:403/6 50.02/4 50.05/10 50.04/7 57.1  2 2 4 1 5 1 1   1 14 -18
34 Adam Hrycaniuk 18 24:438/12 66.7   8/12 66.72/3 66.71 5 6 1 2 3 3       17 -23
77 Igor Wadowski 2 10:461/3 33.3   1/3 33.3     1 1   2 2 3       -2 -18
Drużyna 2 1 3    
Suma 67 200:01 17/39 43.6 7/23 30.4 24/62 38.7 12/17 70.6 10 21 31 17 17 20 19 5   5 55  
  Polpharma Starogard Gdański Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 20 5
Punkty w "pomalowanym" 40 (20/29) 69 26 (13/30) 43.3
Punkty drugiej szansy 8 5
Punkty szybkiego ataku 17 10
Punkty z ławki 40 21
  Polpharma Starogard Gdański Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 37 (98-61) 7 (7-14)
Najwyższa seria punktowa 18 (25-14) 10 (38-33)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 33:33 04:50