Polpharma Starogard Gdański
67 : 72 19:20 | 12:15 | 18:24 | 18:13
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 3 kolejka | 10.09.2020 17:35
Sędziowie: Michał Proc, Karol Nowak, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Roman Kuczyński

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Rafał Frank

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 James Washington 10 37:171/4 25.00/1 0.01/5 20.08/9 88.91 5 6 8 3 5 3 3     19 -1
7 Sebastian Kowalczyk 1 22:570/3 0.00/4 0.00/7 0.01/2 50.0  2 2 1 4 1 3 2 1 1 -4 -5
10 Peter Olisemeka 11 28:505/6 83.3   5/6 83.31/1 100.05 3 8   4 5   2 1   21 0
12 Sebastian Walda DNP                                   
15 Szymon Urbański DNP                                   
20 Samuel Miller 4 23:012/5 40.00/5 0.02/10 20.0   2 1 3   2 2 3 1   2 -3 -6
24 Steven Haney 14 31:562/6 33.33/8 37.55/14 35.71/2 50.01 1 2   3 1       2 6 6
25 Trevon Allen 27 35:078/15 53.33/7 42.911/22 50.02/5 40.01 11 12   3 8 4 1   1 22 -6
33 Grzegorz Surmacz 0 13:560/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2   2   1       -1 -7
35 Krystian Reszka DNP                                   
69 Mateusz Itrich 0 04:130/1 0.0   0/1 0.0                     1 -1 -2
77 Radosław Chorab 0 02:43                                0 -4
Drużyna 3 1 4   1
Suma 67 200:00 18/41 43.9 6/26 23.1 24/67 35.8 13/19 68.4 13 26 39 9 21 22 15 9 2 7 59  

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 7 30:142/3 66.70/4 0.02/7 28.63/5 60.0  3 3 5 3 5 2 3     9 9
1 Victor Rudd 7 27:132/7 28.61/2 50.03/9 33.3   1 6 7 1 3     1   1 10 1
4 Marcin Pławucki DNP                                   
8 Szymon Ryżek 3 04:540/1 0.01/1 100.01/2 50.0   2   2   2 2 1       3 -2
10 Marcin Dymała 9 12:343/5 60.00/2 0.03/7 42.93/4 75.0  2 2 1 2 3   1     8 8
11 Taurean Green 5 23:241/3 33.31/8 12.52/11 18.2     3 3 2 1   2 1   1 0 -6
12 Jarosław Mokros 2 12:471/1 100.0   1/1 100.0     3 3 1 2   3       3 4
13 Josip Sobin 4 21:032/3 66.7   2/3 66.7   2 2 4 2 5   4 1 1   7 3
18 Kamil Nawrot DNP                                   
30 Jakub Garbacz 22 24:520/2 0.05/7 71.45/9 55.67/9 77.8  4 4 1 1 6   1 1   23 7
33 Shawn King 6 18:412/7 28.6   2/7 28.62/2 100.06 5 11 1 2 3 2 1 3   15 2
34 Chris Smith 7 24:183/4 75.00/2 0.03/6 50.01/2 50.0  1 1 1 2 2 2 1 2   6 -1
Drużyna 3 1 4   1
Suma 72 200:00 16/36 44.4 8/26 30.8 24/62 38.7 16/22 72.7 14 30 44 15 23 21 17 10 7 2 84  
  Polpharma Starogard Gdański Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 14 13
Punkty w "pomalowanym" 24 (12/23) 52.2 26 (13/28) 46.4
Punkty drugiej szansy 8 6
Punkty szybkiego ataku 15 11
Punkty z ławki 1 30
  Polpharma Starogard Gdański Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 1 (42-41) 12 (47-59)
Najwyższa seria punktowa 7 (63-68) 10 (42-51)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 00:29 37:47