Liga VTB: Enea Zastal przegrywa w Kazachstanie

,

BC Astana pokonała wicemistrzów Energa Basket Ligi, Enea Zastal BC Zielona Góra 84:70 w rozgrywkach Ligi VTB.

,

Drużyna z Kazachstanu już od pierwszej kwarty prezentowała się lepiej od ekipy prowadzonej przez trenera Olivera Vidina po trafieniu Anthony’ego Hickeya było już 11:2, a po 10 minutach 27:18. Druga część meczu była bardziej wyrównana, ale Enea Zastal jednocześnie nie odrabiał strat. Na początku kolejnej części meczu BC Astana ponownie była poza zasięgiem przyjezdnych. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 84:70.

BC Astana - Enea Zastal BC Zielona Góra 84:70 (27:18, 16:17, 26:13, 15:22)

BC Astana: Hickey 24, Barford 24, Spencer 11, Bazhin 8, Murzagaliyev 6, Marchuk 3, Campbell 3, Tikhonenko 3, Gavrilov 2, Balashov 0

Enea Zastal: Nenadić 14, Joseph 12, Mazurczak 11, Apić 9, Meier 6, Brembly 5, Zyskowski 4, Frazier 4, Szymański 3, Sulima 2