Wideo, wk, 2012-02-25 15:34

Efektowne wsady Zamojskiego i Edwardsa

Zapraszamy do obejrzenia najbardziej efektownych wsadów Przemysława Zamojskiego i Corsley'a Edwardsa z meczu Asseco Prokom Gdynia - Anwil Włocławek. Nie można tego przegapić!

Inne, wk, 2012-02-14 09:56

Walentynkowy prezent od koszykarzy Anwilu

Lorinza Harrington, Lawrence Kinnard, John Allen i Corsley Edwards z Anwilu Włocławek przygotowali specjalny muzyczny prezent na Walentynki - razem zaśpiewali hit grupy The Temptations "My Girl". Zapraszamy do oglądania!

Mecz - relacja, Grzegorz Bereziuk , 2012-01-28 21:17

PGE Turów - Trefl: Powiew play-off

Trefl po dramatycznym meczu wygrał w Zgorzelcu 87:86. Rozstrzygające o losach rywalizacji punkty 11 sekund przed końcem meczu zdobył Adam Waczyński. Sopocianie są bardzo blisko zakończenia pierwszej części sezonu zasadniczego na pierwszym miejscu w tabeli.

Mecz - relacja, Kosma Zatorski , 2012-01-12 21:29

Zastal - Anwil: Gwiazdy błyszczały

Zastal Zielona Góra pokonał Anwil Włocławek 81:65. Było to piąte zwycięstwo z rzędu pod wodzą Mihailo Uvalina. Rewelacyjny mecz rozegrał Walter Hodge - zdobywca 29 punktów i 12 asyst, którego świetnie uzupełniali Kamil Chanas i Kirk Archibeque. Cała trójka zagra w Meczu Gwiazd w Katowicach.

Mecz - relacja, Wojciech Kłos , 2011-12-29 23:13

Polpharma - Anwil: Decydowały straty w końcówce

Polpharma Starogard Gdański, mimo że długo prowadziła, to ostatecznie przegrała z Anwilem Włocławek 85:89. Kluczowa okazała się trójka Dardana Berishy na minutę przed zakończeniem spotkania. Spore znaczenie miały także straty popełnione przez gospodarzy w dwóch ostatnich minutach meczu.

Mecz - zapowiedź, Wojciech Kłos, js, 2011-12-27 15:50

Przed Polpharma - Anwil: Kluczowy Edwards

Polpharma Starogard Gdański w ostatnim spotkaniu w tym roku zagra z Anwilem Włocławek. W pierwszej rundzie zdecydowanie lepsza była drużyna trenera Emira Mutapcicia, ale starogardzianie chcą rewanżu. Kluczowa w tym meczu będzie dyspozycja Corsley’a Edwardsa.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2011-12-02 23:56

Kotwica - PGE Turów: Kluczem obrona

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg po bardzo dobrej grze w obronie pokonali PGE Turów Zgorzelec 64:54. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo kołobrzeżan, natomiast trzecia porażka w sezonie gości.

EuroPuchar, Grzegorz Bereziuk , 2011-11-22 21:51

PGE Turów - Dexia: Wyszarpane zwycięstwo

PGE Turów po rzucie Ronalda Moore’a równo z końcową syreną pokonał Dexię Mons-Hainaut w meczu 2. kolejki EuroPucharu. Wygrana pozwala zgorzelczanom realnie myśleć o wyjściu z grupy H.