Zawodnicy, Kosma Zatorski , 2012-03-20 21:39

Zastal rozstaje się z Lawalem

Gani Lawal nie jest już zawodnikiem Zastalu Zielona Góra. - Jest nam niezmiernie przykro, ale musimy rozstać się z Ganim. Powodem jest rażące naruszenie warunków kontraktu - mówi prezes Rafał Czarkowski.

Informacje ligowe, wk, 2012-03-01 15:05

Lawal ponownie zatwierdzony

Gani Lawal z Zastalu Zielona Góra został ponownie zatwierdzony do rozgrywek Tauron Basket Ligi. Trzech nowych zawodników zgłosiła także Kotwica Kołobrzeg.

Zawodnicy, Kosma Zatorski , 2012-02-22 17:11

Lawal wraca do Zastalu

Gani Lawal wraca do Zastalu Zielona Góra. Zawodnik podpisał nową umowę, która wiąże go z zielonogórskim klubem do końca roku.

Zawodnicy, Kosma Zatorski , 2011-12-09 12:36

Wielki prezent od Lawala

Gani Lawal nie zapomniał o kolegach Zastalu. Wczoraj do siedziby klubu przyszła wielka paczka z butami do koszykówki dla wszystkich graczy.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2011-11-26 21:29

Kotwica - Zastal: Brandwein bohaterem

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg po niesamowitym finiszu pokonali po dogrywce Zastal Zielona Góra 92:83. Niekwestionowanym bohaterem Czarodziejów z Wydm był Oded Brandwein, który doprowadził do dogrywki, a w dodatkowym czasie dorzucił jeszcze 12 punktów.

Mecz - zapowiedź, Bartosz Szczechowski, kz, 2011-11-24 16:08

Przed Kotwica - Zastal: Podobieństwa

Już w sobotę, 26 listopada koszykarze Kotwicy Kołobrzeg podejmą na własnym parkiecie Zastal Zielona Góra. Zadaniem kołobrzeżan będzie poprawa względem ostatniej porażki ze Śląskiem, natomiast zawodnicy trenera Tomasza Jankowskiego będą dążyli do przedłużenia swojej świetnej passy zwycięstw na wyjeździe.

Informacje ligowe, Jacek Seklecki , 2011-11-04 09:48

Statystycznie po 8. kolejce TBL

8. kolejka Tauron Basket Ligi za nami. Zapraszamy do zapoznania się ze statystycznym podsumowaniem tej części gier.

Wywiady, Rozmawiał Kosma Zatorski, 2011-11-02 22:15

Lawal: Przegraliśmy spotkanie w drugiej kwarcie

- To nie końcówka zadecydowała o przegranej, ale całe spotkanie. Przegraliśmy je w drugiej kwarcie, gdy daliśmy sobie rzucić 30 punktów. Więcej nie możemy pozwalać na takie sytuacje - mówi Gani Lawal, autor 27 punktów i 18 zbiórek.

Mecz - relacja, Kosma Zatorski , 2011-11-02 22:05

Zastal - ŁKS: Sezon na horrory

Po emocjonującym meczu w Zielonej Górze ŁKS pokonał Zastal 104:103. O zwycięstwie gości przesądził rzut Bartłomieja Szczepaniaka na sekundę przed końcem dogrywki.

Mecz - zapowiedź, Kosma Zatorski, wp, 2011-11-01 15:05

Przed Zastal - ŁKS: faworyt tylko jeden?

W środowy wieczór Zastal Zielona Góra podejmie ŁKS Łódź. Obie drużyny ostatni raz spotkały się dwa lata temu, a stawką tych pojedynków był awans do Tauron Basket Ligi. Teraz stoją na przeciwnych biegunach. Zastal przegrał zaledwie jedno spotkanie, tyle samo zwycięstw ma ŁKS. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden?