Kolejka ligowa - relacja, Bartosz Szczechowski , 2012-04-14 23:06

Kotwica – PBG Basket: Godne pożegnanie

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg, mimo problemów w pierwszej kwarcie, pokonali w Hali Milenium zespół PBG Basketu Poznań 73:60. Kluczem do zwycięstwa gospodarzy była pewna postawa Darrella Harrisa, który kolejny raz zakończył spotkanie z double-double.

Wideo, 2012-04-01 11:52

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu PBG Basket Poznań - Śląsk Wrocław. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu pbgbasket.pl.

Mecz - relacja, Maciej Szulejewski, 2012-03-31 20:37

PBG Basket - Śląsk: Żelazna konsekwencja

Śląsk Wrocław po wyrównanym spotkaniu pokonał w Poznaniu PBG Basket 78:73, zapewniając sobie awans do ćwierćfinału play-off Tauron Basket Ligi. Nie do zatrzymania okazał się duet Aleksandar Mladenović - Paul Graham, który zdobył ponad połowę punktów całej drużyny.

Wideo, 2012-03-25 17:27

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gdański. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu pbgbasket.pl.

Wideo, 2012-03-19 16:18

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu PBG Basket Poznań - ŁKS Łódź. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu pbgbasket.pl.