Mecz - relacja, Kosma Zatorski , 2011-04-02 22:34

Zastal - Siarka: Wygrana nie cieszy?

Zastal Zielona Góra pokonał Siarkę Tarnobrzeg 89:87. O zwycięstwie zadecydowały dopiero ostatnie minuty czwartej kwarty. Świetny mecz rozegrał Rafał Rajewicz, który zdobył aż 18 punktów i osiem zbiórek. Wśród gospodarzy najskuteczniejszy był James Maye, autor 22 punktów.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki, bs, 2011-03-25 15:46

Przed Siarka - Kotwica: Czekanie na mecze o utrzymanie

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej, Siarka Tarnobrzeg zagra u siebie z Kotwicą Kołobrzeg. Mimo tego, że obie drużyny zagrają w fazie o utrzymanie, to emocji na pewno w Tarnobrzegu nie zabraknie. Kotwica na pewno będzie chciała zrewanżować się za porażkę z Siarką u siebie.

Zawodnicy, Przemysław Borycki , 2011-03-25 15:42

Pringle kontuzjowany

Pech cały czas nie opuszcza drużyny Siarki Tarnobrzeg. Kiedy jeden zawodnik wraca do drużyny po kontuzji, to urazu nabawia się inny. Tym razem Stanley Pringle ma problemy ze zdrowiem.

Mecz - zapowiedź, Patryk Pietrzala, 2011-03-18 18:45

Przed AZS - Siarka: Zabójcze duety

Koszalinianie mają wciąż spore szanse na dostanie się do fazy play-off, jednak muszą wygrać co najmniej dwa z trzech następnych spotkań, a ich następnym rywalem jest ostatnia w tabeli Siarka Tarnobrzeg.

Mecz - zapowiedź, Jędrzej Szerle, pb, 2011-01-21 16:45

Przed Asseco Prokom - Siarka: Drugi pierwszy mecz

W sobotę o godzinie 18 Asseco Prokom Gdynia podejmie Siarkę Tarnobrzeg. Choć to drugie spotkanie obu zespołów, to biorąc pod uwagę roszady personalne w zespole mistrza Polski, będzie ono dla wszystkich nowym doświadczeniem.

Mecz - zapowiedź, Wojciech Kłos , 2010-12-31 10:23

Przed Polpharma – Siarka: Żądza rewanżu

Polpharma Starogard Gdański rozpocznie nowy rok od spotkania we własnej hali z Siarką Tarnobrzeg. W pierwszej rundzie Tauron Basket Ligi starogardzianie niespodziewanie przegrali z ekipą z Tarnobrzegu 88:92.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2010-12-17 22:26

Kotwica - Siarka: Emocje do końca

W spotkaniu inaugurującym 11. Kolejkę Tauron Basket Ligi Kotwica Kołobrzeg przegrała na własnym parkiecie z Siarką Tarnobrzeg po dogrywce 87:97. Gości do zwycięstwa poprowadzili Stanley Pringle oraz Kevin Goffney, natomiast walkę ze strony gospodarzy podejmowali Ted Scott oraz Darrell Harris.