Zawodnicy, Grzegorz Bereziuk , 2012-03-06 15:14

Gustas wraca do zdrowia

Rozgrywający PGE Turowa Zgorzelec Giedrius Gustas w sobotnim meczu z Energą Czarnymi Słupsk bardzo niebezpiecznie upadł na parkiet. Na szczęście okazuje się, że uraz nie jest tak straszny jakby mogło się to wydawać. - Nie doszło do złamania bądź przemieszczenia - powiedział fizjoterapeuta PGE Turowa Maciej Żmijewski.

Wideo, 2012-02-13 23:16

Wideo: PGE Turów - Polpharma

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu ksturow.eu.

Mecz - relacja, Grzegorz Bereziuk , 2011-11-10 00:13

PGE Turów - Anwil: Zgorzelczanie wciąż dominują

Nie ma silnych na PGE Turów. Tym razem zgorzelczanie rozbili teoretycznie najsilniejszego przeciwnika, z którym dotychczas grali, a więc Anwil. Gracze Jacka Winnickiego byli lepsi od włocławian w każdym elemencie. O meczu w Zgorzelcu jak najszybciej będzie chciał choćby zapomnieć dotychczasowy lider gości Corsley Edwards.

Inne, Piotr Ciszek , 2011-04-09 11:19

Trefl: W statystykach po ćwierćfinale

- Zawsze budziłem się, osiągałem maksimum swojej formy w play-off. Życzyłbym sobie by play-off, które są przede mną były tak samo dobre jak te, które miałem w poprzednich latach - mówił przed serią z Anwilem Filip Dylewicz. Czy rzeczywiście forma kapitana Trefla rośnie w play-off i jak radzą sobie inni gracze z Sopotu? Sprawdzimy jak wygląda to w statystykach.

Mecz - relacja, Piotr Ciszek , 2010-12-12 22:32

Trefl - Polonia: Przebudzenie Kinnarda

Trefl zachował pozycję wicelidera w Tauron Basket Lidze pokonując w drugim niedzielnym meczu Polonię Warszawa 71:65. O zwycięstwie zadecydowała udana końcówka w wykonaniu Trefla oraz najlepszy mecz w sezonie Lawrence Kinnarda.