Zawodnicy, Kosma Zatorski , 2012-06-21 15:27

Sroka zostaje w Zastalu

Marcin Sroka podpisał nowy roczny kontrakt z Zastalem Zielona Góra. - To decyzja trenera Uvalina, oczywiście zaaprobowana przez klub - mówi prezes Zastalu Rafał Czarkowski. - Jest mi niezmiernie miło, że zostaję w Zielonej Górze - cieszy się stary-nowy skrzydłowy Zastalu. 

Wywiady, Rozmawiał Kosma Zatorski, 2012-05-27 21:29

Sroka: Kibice szóstym zawodnikiem

- Zdobyliśmy brąz, który przed sezonem wzięlibyśmy w ciemno. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - mówił po meczu z PGE Turowem Zgorzelec Marcin Sroka, skrzydłowy Zastalu.

Mecz - zapowiedź, Mateusz Bilski , 2012-04-28 13:54

Przed Energa Czarni - Zastal(4): Remis czy już koniec?

Energa Czarni w piątek objęli prowadzenie w serii do trzech zwycięstw 2:1 i są bardzo bliscy awansu do półfinału. Koszykarze Zastalu są jednak zdeterminowani, aby wygrać w niedzielę i powrócić na decydujący mecz do Zielonej Góry. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport.

Wywiady, Rozmawiał Mateusz Bilski , 2012-04-28 00:11

Sroka: To jeszcze nie koniec

- Jestem przekonany, że gdybyśmy inaczej, bardziej zdecydowanie zaczęli trzecią kwartę, nie dając się rozpędzić słupszczanom, całe spotkanie potoczyłoby się zupełnie inaczej - mówi po trzecim meczu z Energą Czarnymi Marcin Sroka, skrzydłowy Zastalu.

Mecz - zapowiedź, Mateusz Bilski, kz, 2012-04-26 14:04

Przed Energa Czarni - Zastal(3): Dla kogo prowadzenie?

Po dwóch dogrywkach w Zielonej Górze i ostatecznym remisie w ćwierćfinale rywalizacja Energi Czarnych i Zastalu przenosi się do Słupska. Po piątkowym meczu jedna z drużyn będzie już tylko o krok od strefy medalowej. Transmisję z meczu przeprowadzi TVP Sport.