Runda Zasadnicza (1 kolejka)
Miasto Szkła Krosno -
Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2016-10-08 12:30
|
08.10.2016 12:40 |
08.10.2016 12:40
73:97
|
|
Trefl Sopot - Stelmet BC Zielona Góra | 08.10.2016 17:00 |
08.10.2016 17:00
69:84
|
|
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec | 08.10.2016 18:00 |
08.10.2016 18:00
51:87
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia | 08.10.2016 18:00 |
08.10.2016 18:00
91:68
|
|
Energa Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno | 08.10.2016 18:00 |
08.10.2016 18:00
78:79
|
|
Polpharma Starogard Gd. -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-10-09 12:30
|
09.10.2016 12:40 |
09.10.2016 12:40
83:82
|
|
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 09.10.2016 16:00 |
09.10.2016 16:00
81:74
|
|
King Szczecin - TBV Start Lublin | 10.10.2016 18:00 |
10.10.2016 18:00
93:88
|
|
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin | 11.10.2016 18:00 |
11.10.2016 18:00
72:65
|
Runda Zasadnicza (2 kolejka)
Stelmet BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg | 12.10.2016 19:00 |
12.10.2016 19:00
94:67
|
|
AZS Koszalin -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2024-03-28 17:50
|
14.10.2016 18:00 |
14.10.2016 18:00
80:83
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin | 15.10.2016 18:00 |
15.10.2016 18:00
92:72
|
|
Anwil Włocławek - King Szczecin | 15.10.2016 18:00 |
15.10.2016 18:00
91:82
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. -
Trefl Sopot
Polsat Sport HD - 2024-03-28 12:30
|
16.10.2016 12:40 |
16.10.2016 12:40
70:73
|
|
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń | 16.10.2016 17:00 |
16.10.2016 17:00
64:86
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. | 16.10.2016 18:00 |
16.10.2016 18:00
83:57
|
|
Asseco Gdynia - Miasto Szkła Krosno | 17.10.2016 19:00 |
17.10.2016 19:00
70:83
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - Polfarmex Kutno | 15.04.2017 15:00 |
15.04.2017 15:00
94:48
|
Runda Zasadnicza (3 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2024-03-28 17:50
|
21.10.2016 18:00 |
21.10.2016 18:00
70:56
|
|
Trefl Sopot - Rosa Radom | 22.10.2016 17:00 |
22.10.2016 17:00
85:82
|
|
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin | 22.10.2016 17:30 |
22.10.2016 17:30
57:81
|
|
Siarka Tarnobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 22.10.2016 18:00 |
22.10.2016 18:00
60:69
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet BC Zielona Góra | 22.10.2016 18:00 |
22.10.2016 18:00
64:73
|
|
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin | 22.10.2016 18:00 |
22.10.2016 18:00
87:74
|
|
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia | 22.10.2016 18:00 |
22.10.2016 18:00
71:81
|
|
King Szczecin -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport HD - 2016-10-23 12:30
|
23.10.2016 12:40 |
23.10.2016 12:40
107:105
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń | 25.10.2016 19:00 |
25.10.2016 19:00
59:65
|
Runda Zasadnicza (4 kolejka)
TBV Start Lublin -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2016-10-28 17:50
|
28.10.2016 18:00 |
28.10.2016 18:00
63:66
|
|
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza | 28.10.2016 18:30 |
28.10.2016 18:30
94:70
|
|
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno | 29.10.2016 18:00 |
29.10.2016 18:00
65:61
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - King Szczecin | 29.10.2016 18:00 |
29.10.2016 18:00
87:81
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. | 29.10.2016 18:00 |
29.10.2016 18:00
65:68
|
|
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg | 29.10.2016 18:00 |
29.10.2016 18:00
68:64
|
|
Asseco Gdynia -
Polfarmex Kutno
Polsat Sport HD - 2016-10-30 12:30
|
30.10.2016 12:40 |
30.10.2016 12:40
73:67
|
|
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot | 30.10.2016 16:00 |
30.10.2016 16:00
82:59
|
|
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin | 02.11.2016 18:30 |
02.11.2016 18:30
71:63
|
Runda Zasadnicza (5 kolejka)
Siarka Tarnobrzeg -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2024-03-28 17:50
|
04.11.2016 18:00 |
04.11.2016 18:00
73:91
|
|
Polfarmex Kutno - TBV Start Lublin | 05.11.2016 17:30 |
05.11.2016 17:30
78:74
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom | 05.11.2016 18:00 |
05.11.2016 18:00
69:54
|
|
Energa Czarni Słupsk -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-11-06 12:30
|
06.11.2016 12:40 |
06.11.2016 12:40
80:75
|
|
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 06.11.2016 16:00 |
06.11.2016 16:00
102:83
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra | 06.11.2016 18:00 |
06.11.2016 18:00
83:77
|
|
AZS Koszalin - Asseco Gdynia | 06.11.2016 18:00 |
06.11.2016 18:00
69:72
|
|
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec | 07.11.2016 18:00 |
07.11.2016 18:00
91:69
|
|
King Szczecin - Trefl Sopot | 26.04.2017 18:00 |
26.04.2017 18:00
76:93
|
Runda Zasadnicza (6 kolejka)
Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno | 11.11.2016 18:00 |
11.11.2016 18:00
78:69
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. -
MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2024-03-28 12:30
|
12.11.2016 12:40 |
12.11.2016 12:40
70:60
|
|
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. | 12.11.2016 17:00 |
12.11.2016 17:00
86:78
|
|
TBV Start Lublin - AZS Koszalin | 12.11.2016 18:00 |
12.11.2016 18:00
68:74
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno | 12.11.2016 18:00 |
12.11.2016 18:00
87:72
|
|
Rosa Radom - King Szczecin | 12.11.2016 18:00 |
12.11.2016 18:00
82:79
|
|
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg | 12.11.2016 18:00 |
12.11.2016 18:00
78:70
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 1970-01-01 12:30
|
13.11.2016 12:40 |
13.11.2016 12:40
83:81
|
|
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia | 16.11.2016 18:00 |
16.11.2016 18:00
81:79
|
Runda Zasadnicza (7 kolejka)
King Szczecin - Polski Cukier Toruń | 18.11.2016 18:00 |
18.11.2016 18:00
78:83
|
|
Energa Czarni Słupsk -
Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2016-11-18 17:50
|
18.11.2016 18:00 |
18.11.2016 18:00
68:51
|
|
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec | 19.11.2016 17:30 |
19.11.2016 17:30
74:78
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot | 19.11.2016 18:00 |
19.11.2016 18:00
74:79
|
|
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 19.11.2016 18:00 |
19.11.2016 18:00
79:73
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza -
Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2016-11-20 12:30
|
20.11.2016 12:40 |
20.11.2016 12:40
71:67
|
|
AZS Koszalin - Anwil Włocławek | 20.11.2016 18:00 |
20.11.2016 18:00
45:93
|
|
Asseco Gdynia - TBV Start Lublin | 21.11.2016 19:00 |
21.11.2016 19:00
80:65
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg | 23.11.2016 19:00 |
23.11.2016 19:00
86:78
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Energa Czarni Słupsk | 22.12.2016 18:00 |
22.12.2016 18:00
80:76
|
Runda Zasadnicza (8 kolejka)
TBV Start Lublin -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-11-25 17:50
|
25.11.2016 18:00 |
25.11.2016 18:00
69:71
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot | 26.11.2016 18:00 |
26.11.2016 18:00
92:55
|
|
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń | 26.11.2016 18:00 |
26.11.2016 18:00
59:88
|
|
Polfarmex Kutno -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2016-11-27 12:30
|
27.11.2016 12:40 |
27.11.2016 12:40
72:80
|
|
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom | 27.11.2016 18:00 |
27.11.2016 18:00
70:83
|
|
AZS Koszalin - Stelmet BC Zielona Góra | 27.11.2016 18:00 |
27.11.2016 18:00
58:67
|
|
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec | 27.11.2016 18:00 |
27.11.2016 18:00
76:68
|
|
King Szczecin - Siarka Tarnobrzeg | 30.11.2016 18:00 |
30.11.2016 18:00
76:84
|
|
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. | 01.12.2016 18:00 |
01.12.2016 18:00
100:99
|
Runda Zasadnicza (9 kolejka)
Stelmet BC Zielona Góra - Asseco Gdynia | 01.12.2016 19:00 |
01.12.2016 19:00
82:80
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin | 03.12.2016 19:00 |
03.12.2016 19:00
65:60
|
|
Trefl Sopot -
Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport HD - 2016-12-04 12:30
|
04.12.2016 12:40 |
04.12.2016 12:40
75:64
|
|
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk | 04.12.2016 16:00 |
04.12.2016 16:00
85:74
|
|
Rosa Radom - Polfarmex Kutno | 04.12.2016 18:00 |
04.12.2016 18:00
72:52
|
|
Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza | 04.12.2016 18:00 |
04.12.2016 18:00
74:87
|
|
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin | 04.12.2016 18:00 |
04.12.2016 18:00
64:81
|
|
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin | 04.12.2016 19:00 |
04.12.2016 19:00
106:74
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek | 07.12.2016 19:00 |
07.12.2016 19:00
75:87
|
Runda Zasadnicza (10 kolejka)
Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 09.12.2016 19:00 |
09.12.2016 19:00
68:76
|
|
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń | 10.12.2016 17:30 |
10.12.2016 17:30
73:81
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. | 10.12.2016 18:00 |
10.12.2016 18:00
78:66
|
|
Miasto Szkła Krosno - Siarka Tarnobrzeg | 10.12.2016 18:00 |
10.12.2016 18:00
83:75
|
|
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot | 10.12.2016 18:00 |
10.12.2016 18:00
89:58
|
|
AZS Koszalin - Rosa Radom | 10.12.2016 18:00 |
10.12.2016 18:00
63:62
|
|
TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra | 10.12.2016 18:00 |
10.12.2016 18:00
63:85
|
|
Anwil Włocławek -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport HD - 2024-03-28 12:30
|
11.12.2016 12:40 |
11.12.2016 12:40
65:72
|
|
Asseco Gdynia - King Szczecin | 14.12.2016 19:00 |
14.12.2016 19:00
75:84
|
Runda Zasadnicza (11 kolejka)
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec | 15.12.2016 18:30 |
15.12.2016 18:30
75:73
|
|
Stelmet BC Zielona Góra -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-12-16 17:50
|
16.12.2016 18:00 |
16.12.2016 18:00
82:74
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin | 17.12.2016 18:00 |
17.12.2016 18:00
85:56
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk | 17.12.2016 18:00 |
17.12.2016 18:00
76:89
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno | 17.12.2016 18:00 |
17.12.2016 18:00
85:71
|
|
Rosa Radom -
Asseco Gdynia
Polsat Sport HD - 2024-03-28 12:30
|
18.12.2016 12:40 |
18.12.2016 12:40
70:67
|
|
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza | 18.12.2016 16:00 |
18.12.2016 16:00
82:79
|
|
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin | 19.12.2016 19:00 |
19.12.2016 19:00
79:68
|
|
Trefl Sopot - Polfarmex Kutno | 19.12.2016 19:00 |
19.12.2016 19:00
77:72
|
Runda Zasadnicza (12 kolejka)
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin | 23.12.2016 18:00 |
23.12.2016 18:00
98:72
|
|
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń | 23.12.2016 19:00 |
23.12.2016 19:00
76:80
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2016-12-26 17:50
|
26.12.2016 18:00 |
26.12.2016 18:00
83:85
|
|
TBV Start Lublin - Rosa Radom | 28.12.2016 18:00 |
28.12.2016 18:00
64:63
|
|
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 28.12.2016 18:00 |
28.12.2016 18:00
80:65
|
|
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. | 28.12.2016 18:15 |
28.12.2016 18:15
66:75
|
|
AZS Koszalin - Trefl Sopot | 28.12.2016 19:00 |
28.12.2016 19:00
65:70
|
|
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg | 29.12.2016 18:00 |
29.12.2016 18:00
64:74
|
|
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza | 11.01.2017 19:00 |
11.01.2017 19:00
83:75
|
Runda Zasadnicza (13 kolejka)
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin | 04.01.2017 18:30 |
04.01.2017 18:30
84:73
|
|
Trefl Sopot - Asseco Gdynia | 06.01.2017 18:00 |
06.01.2017 18:00
96:66
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Turów Zgorzelec | 07.01.2017 18:00 |
07.01.2017 18:00
82:71
|
|
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin | 07.01.2017 18:00 |
07.01.2017 18:00
69:90
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Polfarmex Kutno | 07.01.2017 18:00 |
07.01.2017 18:00
71:62
|
|
Stelmet BC Zielona Góra -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2017-01-08 12:30
|
08.01.2017 12:40 |
08.01.2017 12:40
83:67
|
|
King Szczecin - Energa Czarni Słupsk | 08.01.2017 16:00 |
08.01.2017 16:00
74:80
|
|
Rosa Radom - Anwil Włocławek | 08.01.2017 18:00 |
08.01.2017 18:00
74:61
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno | 08.01.2017 18:00 |
08.01.2017 18:00
75:81
|
Runda Zasadnicza (14 kolejka)
Polfarmex Kutno - King Szczecin | 14.01.2017 17:30 |
14.01.2017 17:30
63:69
|
|
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. | 14.01.2017 18:00 |
14.01.2017 18:00
83:75
|
|
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń | 14.01.2017 18:00 |
14.01.2017 18:00
91:73
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom | 14.01.2017 18:00 |
14.01.2017 18:00
82:69
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 14.01.2017 18:00 |
14.01.2017 18:00
76:65
|
|
Energa Czarni Słupsk -
MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-01-15 12:30
|
15.01.2017 12:40 |
15.01.2017 12:40
68:82
|
|
Asseco Gdynia - Siarka Tarnobrzeg | 15.01.2017 18:00 |
15.01.2017 18:00
82:78
|
|
TBV Start Lublin - Trefl Sopot | 15.01.2017 18:00 |
15.01.2017 18:00
87:79
|
|
Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno | 18.01.2017 18:00 |
18.01.2017 18:00
65:75
|
Runda Zasadnicza (15 kolejka)
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 12.10.2016 19:00 |
12.10.2016 19:00
76:71
|
|
Trefl Sopot - Anwil Włocławek | 19.01.2017 18:30 |
19.01.2017 18:30
79:80
|
|
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec | 20.01.2017 18:30 |
20.01.2017 18:30
97:85
|
|
Siarka Tarnobrzeg - TBV Start Lublin | 21.01.2017 18:00 |
21.01.2017 18:00
86:83
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Gdynia | 21.01.2017 18:00 |
21.01.2017 18:00
99:87
|
|
Miasto Szkła Krosno - Energa Czarni Słupsk | 21.01.2017 18:00 |
21.01.2017 18:00
77:70
|
|
Rosa Radom -
Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 1970-01-01 12:30
|
22.01.2017 12:40 |
22.01.2017 12:40
65:66
|
|
King Szczecin - AZS Koszalin | 22.01.2017 13:00 |
22.01.2017 13:00
76:65
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno | 22.01.2017 18:00 |
22.01.2017 18:00
90:77
|
Runda Zasadnicza (16 kolejka)
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. | 23.12.2016 18:00 |
23.12.2016 18:00
89:79
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń | 25.01.2017 19:00 |
25.01.2017 19:00
80:63
|
|
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno | 27.01.2017 18:30 |
27.01.2017 18:30
60:62
|
|
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza | 27.01.2017 19:00 |
27.01.2017 19:00
90:89
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg | 28.01.2017 18:00 |
28.01.2017 18:00
97:71
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom | 28.01.2017 18:00 |
28.01.2017 18:00
82:61
|
|
Polfarmex Kutno -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2017-01-29 12:30
|
29.01.2017 12:40 |
29.01.2017 12:40
69:70
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - Trefl Sopot | 29.01.2017 17:00 |
29.01.2017 17:00
102:78
|
|
TBV Start Lublin - King Szczecin | 29.01.2017 18:00 |
29.01.2017 18:00
77:79
|
|
Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin | 09.02.2017 19:00 |
09.02.2017 19:00
85:70
|
Runda Zasadnicza (17 kolejka)
Miasto Szkła Krosno - Asseco Gdynia | 01.02.2017 18:00 |
01.02.2017 18:00
79:80
|
|
King Szczecin - Anwil Włocławek | 01.02.2017 18:00 |
01.02.2017 18:00
80:86
|
|
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin | 01.02.2017 18:15 |
01.02.2017 18:15
72:70
|
|
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec | 01.02.2017 19:00 |
01.02.2017 19:00
73:71
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet BC Zielona Góra | 01.02.2017 19:00 |
01.02.2017 19:00
65:105
|
|
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom | 01.02.2017 19:00 |
01.02.2017 19:00
84:89
|
|
Trefl Sopot -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2017-02-02 19:50
|
02.02.2017 20:00 |
02.02.2017 20:00
71:87
|
|
Miasto Szkła Krosno - Polfarmex Kutno | 22.02.2017 18:00 |
22.02.2017 18:00
70:51
|
|
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza | 28.03.2017 19:00 |
28.03.2017 19:00
78:77
|
Runda Zasadnicza (18 kolejka)
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin | 04.02.2017 18:00 |
04.02.2017 18:00
88:75
|
|
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza | 04.02.2017 18:00 |
04.02.2017 18:00
73:70
|
|
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno | 04.02.2017 18:00 |
04.02.2017 18:00
68:63
|
|
Polski Cukier Toruń -
Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2017-02-05 12:30
|
05.02.2017 12:40 |
05.02.2017 12:40
81:69
|
|
Rosa Radom - Trefl Sopot | 05.02.2017 18:00 |
05.02.2017 18:00
79:73
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Siarka Tarnobrzeg | 05.02.2017 18:00 |
05.02.2017 18:00
73:65
|
|
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno | 05.02.2017 18:00 |
05.02.2017 18:00
60:71
|
|
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk | 06.02.2017 19:00 |
06.02.2017 19:00
65:79
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. | 15.03.2017 19:00 |
15.03.2017 19:00
85:72
|
Runda Zasadnicza (19 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin | 08.02.2017 19:00 |
08.02.2017 19:00
90:60
|
|
Polfarmex Kutno - Asseco Gdynia | 11.02.2017 17:30 |
11.02.2017 17:30
64:80
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom | 11.02.2017 18:00 |
11.02.2017 18:00
61:75
|
|
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń | 11.02.2017 18:30 |
11.02.2017 18:30
94:62
|
|
Miasto Szkła Krosno -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2017-02-12 12:30
|
12.02.2017 12:40 |
12.02.2017 12:40
78:71
|
|
Energa Czarni Słupsk - TBV Start Lublin | 12.02.2017 18:00 |
12.02.2017 18:00
89:58
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec | 12.02.2017 18:00 |
12.02.2017 18:00
73:63
|
|
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 12.02.2017 18:00 |
12.02.2017 18:00
78:79
|
|
King Szczecin - Stelmet BC Zielona Góra | 13.02.2017 18:00 |
13.02.2017 18:00
84:77
|
Runda Zasadnicza (20 kolejka)
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot | 22.02.2017 18:30 |
22.02.2017 18:30
79:81
|
|
Polski Cukier Toruń - Siarka Tarnobrzeg | 24.02.2017 19:00 |
24.02.2017 19:00
111:70
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin | 25.02.2017 18:00 |
25.02.2017 18:00
74:69
|
|
Anwil Włocławek -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2017-02-26 12:30
|
26.02.2017 12:40 |
26.02.2017 12:40
69:63
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza | 26.02.2017 17:00 |
26.02.2017 17:00
65:75
|
|
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. | 26.02.2017 18:00 |
26.02.2017 18:00
67:60
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno | 26.02.2017 18:00 |
26.02.2017 18:00
79:67
|
|
TBV Start Lublin - Polfarmex Kutno | 26.02.2017 18:00 |
26.02.2017 18:00
81:77
|
|
Asseco Gdynia - AZS Koszalin | 26.02.2017 19:00 |
26.02.2017 19:00
100:103
|
Runda Zasadnicza (21 kolejka)
King Szczecin - Asseco Gdynia | 03.03.2017 18:00 |
03.03.2017 18:00
94:83
|
|
Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek | 04.03.2017 17:30 |
04.03.2017 17:30
88:95
|
|
AZS Koszalin - TBV Start Lublin | 04.03.2017 18:00 |
04.03.2017 18:00
65:79
|
|
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec | 04.03.2017 18:00 |
04.03.2017 18:00
78:72
|
|
Miasto Szkła Krosno - Stelmet BC Zielona Góra | 04.03.2017 18:00 |
04.03.2017 18:00
57:75
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń | 04.03.2017 18:00 |
04.03.2017 18:00
90:73
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot | 04.03.2017 18:00 |
04.03.2017 18:00
70:79
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2017-03-05 12:30
|
05.03.2017 12:40 |
05.03.2017 12:40
61:78
|
|
King Szczecin - Rosa Radom | 07.03.2017 18:00 |
07.03.2017 18:00
63:68
|
Runda Zasadnicza (22 kolejka)
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg | 08.03.2017 18:00 |
08.03.2017 18:00
89:60
|
|
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. | 11.03.2017 18:00 |
11.03.2017 18:00
85:88
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno | 11.03.2017 18:00 |
11.03.2017 18:00
109:98
|
|
Rosa Radom -
MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-03-12 12:30
|
12.03.2017 12:40 |
12.03.2017 12:40
90:85
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno | 12.03.2017 17:00 |
12.03.2017 17:00
89:78
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk | 12.03.2017 17:00 |
12.03.2017 17:00
81:79
|
|
Polski Cukier Toruń - King Szczecin | 12.03.2017 18:00 |
12.03.2017 18:00
65:87
|
|
TBV Start Lublin - Asseco Gdynia | 12.03.2017 18:00 |
12.03.2017 18:00
83:79
|
|
Anwil Włocławek - AZS Koszalin | 13.03.2017 18:00 |
13.03.2017 18:00
78:62
|
Runda Zasadnicza (23 kolejka)
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. | 20.02.2017 19:00 |
20.02.2017 19:00
62:77
|
|
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza | 18.03.2017 16:00 |
18.03.2017 16:00
79:68
|
|
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno | 18.03.2017 17:00 |
18.03.2017 17:00
78:74
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polfarmex Kutno | 18.03.2017 18:00 |
18.03.2017 18:00
89:64
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - AZS Koszalin | 18.03.2017 18:00 |
18.03.2017 18:00
79:60
|
|
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin | 18.03.2017 18:30 |
18.03.2017 18:30
73:72
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Asseco Gdynia
Polsat Sport HD - 2017-03-19 12:30
|
19.03.2017 12:40 |
19.03.2017 12:40
100:79
|
|
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin | 19.03.2017 16:00 |
19.03.2017 16:00
112:77
|
|
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk | 19.03.2017 18:00 |
19.03.2017 18:00
67:68
|
Runda Zasadnicza (24 kolejka)
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek | 23.03.2017 19:00 |
23.03.2017 19:00
68:79
|
|
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. | 25.03.2017 17:00 |
25.03.2017 17:00
58:67
|
|
Polfarmex Kutno - Rosa Radom | 25.03.2017 17:30 |
25.03.2017 17:30
65:76
|
|
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 25.03.2017 18:00 |
25.03.2017 18:00
74:79
|
|
Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń | 25.03.2017 18:00 |
25.03.2017 18:00
81:79
|
|
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot | 25.03.2017 18:00 |
25.03.2017 18:00
75:73
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg | 25.03.2017 18:00 |
25.03.2017 18:00
95:66
|
|
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec | 25.03.2017 19:00 |
25.03.2017 19:00
64:68
|
|
Asseco Gdynia -
Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2017-03-26 12:30
|
26.03.2017 12:40 |
26.03.2017 12:40
64:84
|
Runda Zasadnicza (25 kolejka)
Trefl Sopot - King Szczecin | 03.11.2016 18:00 |
03.11.2016 18:00
60:69
|
|
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno | 31.03.2017 19:00 |
31.03.2017 19:00
98:77
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Miasto Szkła Krosno | 01.04.2017 18:00 |
01.04.2017 18:00
73:104
|
|
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk | 01.04.2017 18:00 |
01.04.2017 18:00
80:84
|
|
Rosa Radom - AZS Koszalin | 01.04.2017 18:00 |
01.04.2017 18:00
85:68
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - TBV Start Lublin | 01.04.2017 18:00 |
01.04.2017 18:00
86:75
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek | 01.04.2017 18:00 |
01.04.2017 18:00
83:90
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Gdynia | 01.04.2017 19:30 |
01.04.2017 19:30
80:62
|
|
Polpharma Starogard Gd. -
MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-04-02 12:30
|
02.04.2017 12:40 |
02.04.2017 12:40
62:69
|
Runda Zasadnicza (26 kolejka)
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń | 08.03.2017 19:00 |
08.03.2017 19:00
82:80
|
|
Anwil Włocławek -
Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2017-04-05 17:50
|
05.04.2017 18:00 |
05.04.2017 18:00
81:68
|
|
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot | 05.04.2017 18:00 |
05.04.2017 18:00
59:75
|
|
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. | 05.04.2017 18:00 |
05.04.2017 18:00
74:85
|
|
Energa Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg | 05.04.2017 18:15 |
05.04.2017 18:15
92:86
|
|
Asseco Gdynia - Rosa Radom | 05.04.2017 19:00 |
05.04.2017 19:00
80:90
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin | 05.04.2017 19:00 |
05.04.2017 19:00
90:79
|
|
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 05.04.2017 20:00 |
05.04.2017 20:00
64:73
|
|
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec | 12.04.2017 19:00 |
12.04.2017 19:00
74:95
|
Runda Zasadnicza (27 kolejka)
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia | 08.04.2017 17:00 |
08.04.2017 17:00
109:108
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Energa Czarni Słupsk | 08.04.2017 18:00 |
08.04.2017 18:00
83:78
|
|
Trefl Sopot - AZS Koszalin | 08.04.2017 18:00 |
08.04.2017 18:00
107:80
|
|
Stelmet BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec | 08.04.2017 18:00 |
08.04.2017 18:00
94:85
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno | 08.04.2017 18:30 |
08.04.2017 18:30
67:72
|
|
King Szczecin -
Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport HD - 2017-04-09 12:30
|
09.04.2017 12:40 |
09.04.2017 12:40
105:78
|
|
Rosa Radom - TBV Start Lublin | 09.04.2017 18:00 |
09.04.2017 18:00
80:47
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek | 09.04.2017 19:00 |
09.04.2017 19:00
71:75
|
|
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza | 12.04.2017 19:00 |
12.04.2017 19:00
81:89
|
Runda Zasadnicza (28 kolejka)
Polfarmex Kutno - Stelmet BC Zielona Góra | 15.10.2016 17:30 |
15.10.2016 17:30
20:0
|
|
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gd. | 12.04.2017 18:00 |
12.04.2017 18:00
72:86
|
|
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 15.04.2017 18:00 |
15.04.2017 18:00
97:74
|
|
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń | 15.04.2017 18:00 |
15.04.2017 18:00
69:72
|
|
Asseco Gdynia - Trefl Sopot | 15.04.2017 18:00 |
15.04.2017 18:00
79:94
|
|
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg | 15.04.2017 18:00 |
15.04.2017 18:00
105:54
|
|
Energa Czarni Słupsk - King Szczecin | 15.04.2017 18:00 |
15.04.2017 18:00
84:77
|
|
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza | 15.04.2017 18:00 |
15.04.2017 18:00
74:79
|
|
Anwil Włocławek -
Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2017-04-17 17:50
|
17.04.2017 18:00 |
17.04.2017 18:00
80:74
|
Runda Zasadnicza (29 kolejka)
King Szczecin - Polfarmex Kutno | 22.04.2017 15:00 |
22.04.2017 15:00
77:75
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk | 22.04.2017 18:00 |
22.04.2017 18:00
89:85
|
|
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin | 22.04.2017 18:00 |
22.04.2017 18:00
75:72
|
|
Trefl Sopot - TBV Start Lublin | 22.04.2017 18:00 |
22.04.2017 18:00
92:70
|
|
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec | 22.04.2017 18:00 |
22.04.2017 18:00
90:83
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet BC Zielona Góra | 22.04.2017 18:00 |
22.04.2017 18:00
90:85
|
|
Polski Cukier Toruń -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2024-03-28 12:30
|
23.04.2017 12:40 |
23.04.2017 12:40
69:73
|
|
Siarka Tarnobrzeg - Asseco Gdynia | 24.04.2017 19:00 |
24.04.2017 19:00
96:100
|
|
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno | 26.04.2017 19:00 |
26.04.2017 19:00
65:63
|
Runda Zasadnicza (30 kolejka)
Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 26.04.2017 18:30 |
26.04.2017 18:30
82:77
|
|
Stelmet BC Zielona Góra -
Rosa Radom
Polsat Sport Extra HD - 2017-04-30 12:30
|
30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
85:86
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń | 30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
86:89
|
|
Anwil Włocławek - Trefl Sopot | 30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
102:89
|
|
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg | 30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
79:88
|
|
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. | 30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
69:86
|
|
AZS Koszalin - King Szczecin | 30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
81:111
|
|
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza | 30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
76:85
|
|
Energa Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno | 30.04.2017 12:40 |
30.04.2017 12:40
89:70
|