Akcje charytatywne, informacja prasowa Anwilu Włocławek, 2014-01-25 01:49

Paul Graham zagra dla Radka

- Gdy wrócę na boisko, na swoich butach napiszę twoje imię i każde punkty jakie zdobędę zadedykuję tobie – powiedział Paul Graham do dziewiętnastoletniego Radka Budzińskiego, któremu w wyniku choroby amputowano nogę. Koszykarz Anwilu Włocławek przekazał chłopcu koszulkę i piłkę z autografami całej drużyny.

Zawodnicy, wtkanwil.com.pl/wk, 2013-11-20 13:54

Graham do końca sezonu w Anwilu

Paul Graham zostanie w Anwilu Włocławek do końca sezonu. Kontrakt rzucającego zostanie jednak zawieszony do momentu jego powrotu na parkiet po kontuzji.

Zawodnicy, wtkanwil.com.pl/wk, 2013-11-05 13:56

Graham kontuzjowany

Paul Graham z Anwilu Włocławek doznał w meczu z Treflem Sopot kontuzji - uszkodzenia chrząstki stawowej w stawie kolanowym. Na razie nie jest pewne, jak długo potrwa przerwa rzucającego.

Zawodnicy, wtkanwil.com.pl/wk, 2013-10-01 16:37

Graham zagra w Anwilu

Paul Graham (28 lat, 192 cm) podpisał umowę z Anwilem Włocławek.

Mecz - zapowiedź, Łukasz Michniewicz, pc, 2012-04-27 12:56

Przed Śląsk - Trefl (3): Na przełamanie

Po niespodziewanym zwycięstwie Śląska Wrocław w Sopocie obie drużyny spotkają się tym razem we Wrocławiu przy stanie 1-1. Kto w najbliższą sobotę przełamie remis i zbliży się do półfinału Tauron Basket Ligi?

Wywiady, Rozmawiał Piotr Ciszek , 2012-04-25 23:37

Graham: Błędy w komunikacji

- Myślę, że to, iż tak słabo wypadliśmy w zbiórkach mogło wynikać z błędów w komunikacji, przez co straciliśmy kilka piłek - mówi po przegranej w drugim meczu ćwierćfinału Paul Graham ze Śląska Wrocław.

Informacje ligowe, Jacek Seklecki , 2012-04-09 11:26

Statystyczne podsumowanie tygodnia

Siódmy tydzień II etapu Tauron Basket Ligi za nami. Zapraszamy do zapoznania się ze statystycznym podsumowaniem gier w ostatnich siedmiu dniach.

Mecz - relacja, Maciej Szulejewski, 2012-03-31 20:37

PBG Basket - Śląsk: Żelazna konsekwencja

Śląsk Wrocław po wyrównanym spotkaniu pokonał w Poznaniu PBG Basket 78:73, zapewniając sobie awans do ćwierćfinału play-off Tauron Basket Ligi. Nie do zatrzymania okazał się duet Aleksandar Mladenović - Paul Graham, który zdobył ponad połowę punktów całej drużyny.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki , 2012-03-16 14:43

Przed Siarka Jezioro - Śląsk: Trudniejsze zadanie

Tylko dwa dni przerwy miały drużyny walczące o pierwszą ósemkę. W sobotę Siarka Jezioro Tarnobrzeg zagra kolejny mecz we własnej hali - podejmować będzie Śląsk Wrocław. Gospodarzy w kontekście pozostania w walce o play-off urządza tylko wygrana. Śląsk, mimo dużej przewagi w tabeli, też na pewno nie odpuści.