Etap II (1-6) (Kolejka I)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2013-03-13 19:20
13.03.2013 19:30
13.03.2013 19:30
59:90
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 14.03.2013 18:15
14.03.2013 18:15
81:86
Asseco Arka Gdynia - Czarni Słupsk 14.03.2013 19:30
14.03.2013 19:30
80:74

Etap II (1-6) (Kolejka II)

Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2013-03-17 14:40
17.03.2013 15:00
17.03.2013 15:00
81:91
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 17.03.2013 15:00
17.03.2013 15:00
72:73
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 17.03.2013 19:30
17.03.2013 19:30
63:73

Etap II (1-6) (Kolejka III)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 21.03.2013 18:30
21.03.2013 18:30
68:77
Asseco Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 21.03.2013 20:00
21.03.2013 20:00
68:82
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 22.03.2013 19:00
22.03.2013 19:00
78:69

Etap II (1-6) (Kolejka IV)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia
TVP Sport - 2013-03-24 15:50
24.03.2013 16:00
24.03.2013 16:00
80:75
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 26.03.2013 19:00
26.03.2013 19:00
67:69
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 27.03.2013 18:30
27.03.2013 18:30
68:56

Etap II (1-6) (Kolejka V)

PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2013-03-30 14:20
30.03.2013 14:30
30.03.2013 14:30
73:78
Trefl Sopot - Czarni Słupsk 30.03.2013 17:00
30.03.2013 17:00
59:64
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 30.03.2013 19:00
30.03.2013 19:00
72:84

Etap II (1-6) (Kolejka VI)

Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
18:15 - 2013-04-03 18:05
03.04.2013 18:15
03.04.2013 18:15
85:84
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 03.04.2013 19:30
03.04.2013 19:30
74:82
Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia 04.04.2013 19:00
04.04.2013 19:00
90:53

Etap II (1-6) (Kolejka VII)

PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2013-04-06 14:50
06.04.2013 15:00
06.04.2013 15:00
74:63
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk 17.04.2013 18:30
17.04.2013 18:30
83:74
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 17.04.2013 19:30
17.04.2013 19:30
79:69

Etap II (1-6) (Kolejka VIII)

PGE Turów Zgorzelec - Asseco Arka Gdynia 09.04.2013 18:15
09.04.2013 18:15
88:61
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 09.04.2013 19:30
09.04.2013 19:30
73:54
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2013-04-10 18:05
10.04.2013 18:15
10.04.2013 18:15
82:78

Etap II (1-6) (Kolejka IX)

Asseco Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 12.04.2013 19:00
12.04.2013 19:00
83:94
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
TVP Sport - 2013-04-13 14:50
13.04.2013 15:00
13.04.2013 15:00
64:70
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 14.04.2013 19:00
14.04.2013 19:00
66:76

Etap II (1-6) (Kolejka X)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 21.04.2013 15:00
21.04.2013 15:00
73:102
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 21.04.2013 15:00
21.04.2013 15:00
90:85
Czarni Słupsk - Trefl Sopot
TVP Sport - 2013-04-21 14:50
21.04.2013 15:00
21.04.2013 15:00
79:85