Pora na siódmą kolejkę EBL!
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Pora na siódmą kolejkę EBL!

Przed nami siódma kolejka Energa Basket Ligi! W sportowych stacjach Polsatu będzie można zobaczyć mecze HydroTruck - GTK, Anwil - Grupa Sierleccy Czarni, Enea Abramczyk Astoria - MKS oraz Arged BM Stal - Trefl. Pozostałe spotkania będą transmitowane w serwisie Emocje.TV

,

 

HydroTruck Radom - GTK Gliwice

Termin: czwartek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport

Więcej o tym meczu

 

King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław

Termin: czwartek, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Wielki powrót Andreja Urlepa do Energa Basket Ligi i WKS Śląska! Słoweniec nie ma łatwego zadania - zmierzy się z Kingiem, czyli drużyną, która… również niedawno zmieniła trenera! Jakub Schenk kontra Łukasz Kolenda - to może być jeden z najważniejszych pojedynków w tym spotkaniu, obaj są kandydatami na rozgrywających kadry. Ciekawe też jak pod koszami z Djoko Saliciem poradzi sobie Cyril Langevine i czy Aleksander Dziewa okaże się lepszy od Kacpra Borowskiego.

 

Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Termin: piątek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń

Termin: piątek, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Zespół z Lublina niedawno się przełamał i wygrał swój pierwszy mecz w tym sezonie - pokonał na wyjeździe MKS, chociaż później musiał uznać wyższość Legii. Twarde Pierniki z kolei niespodziewanie przegrały ostatnio z HydroTruckiem. Na pewno najciekawiej zapowiada się starcie Tweety’ego Cartera z Mauricem Watsonem. Ważne może okazać się także to, czy Jimmie Taylor będzie w stanie powstrzymać Trevora Thompsona. Kto okaże się lepszy w starciu Mateusza Kostrzewskiego z Aaronem Celem?

 

PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia

Termin: sobota, godz. 15:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Stargardzianie musieli niedawno uznać wyższość GTK Gliwice na wyjeździe, natomiast Asseco Arka nie poradziła sobie z Anwilem. Dla obu drużyn obecny sezon nie jest udany, więc to szansa na nowe otwarcie. Erick Neal sprawdzi możliwości Novaka Musicia na pozycji rozgrywającego. Sporto pracy pod koszami czeka na duet Adam Hrycaniuk - Adrian Bogucki. Jak zagrają przeciwko Jonasowi Zohore i Jake’owi O’Brienowi? Czy Bartłomiej Wołoszyn utrzyma dobrą formę strzelecką?

 

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza

Termin: sobota, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot

Termin: niedziela, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu