Energa Basket Liga gra również we wtorek i w środę!
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Energa Basket Liga gra również we wtorek i w środę!

Energa Basket Liga nie zwalnia tempa! We wtorek i w środę kibice zobaczą dwa spotkania rozgrywane awansem, a dodatkowo w środę rozegrany zostanie zaległy mecz 1. kolejki. Transmisje w serwisie Emocje.TV

,

 

HydroTruck Radom - Enea Zastal BC Zielona Góra

Termin: wtorek, godz. 17:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Radomianie wygrali swój pierwszy mecz w tym sezonie - rzucili aż 19 trójek i pokonali na wyjeździe Kinga. Enea Zastal z kolei… przegrał - w Hali Mistrzów okazał się słabszy od Anwilu. Anthony Ireland i A.J. English to motory napędowe zespołu trenera Marka Popiołka. Jak tym razem ci zawodnicy poradzą sobie z Brandenem Frazierem oraz Nemanją Nenadiciem? Pod koszami Danilo Ostojić oraz Filip Kraljević będą próbowali powstrzymać świetnego Dragana Apicia.

 

WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń

Termin: środa, godz. 18:00

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Wrocławianie rozpoczęli sezon od porażek z medalistami poprzednich rozgrywek - Enea Zastalem oraz Arged BM Stalą. Teraz pora na spotkanie z Twardymi Piernikami, które mają bilans 1-1, a ichostatni mecz z Legią nie należał do udanych. Na pewno warto będzie się przyglądać starciom Łukasza Kolendy z rozdającym mnóstwo asyst Mauricem Watsonem. Cyril Langevine również będzie miał godnego rywala - Trevor Thompson radził sobie w dotychczasowych starciach bardzo dobrze.

 

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Termin: środa, godz. 20:00

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: To zaległe spotkanie 1. kolejki. Ostrowianie ostatnio dość pewnie pokonali we własnej hali WKS Śląsk Wrocław, natomiast Enea Abramczyk Astoria nie dała szans Asseco Arce Gdynia. To będzie kolejne ważne spotkanie dla pochodzącego z Ostrowa Mateusza Zębskiego. Pod koszami ciekawie zapowiada się starcie duetów Damian Kulig - Jakub Wojciechowski z Markusem Loncarem oraz Klavsem Cavarsem. Jak tym razem zagra Paul Jorgensen? Czy okaże się lepszy od Jamesa Florence’a?