Zyskowski: Widzę bardzo duży potencjał w tym zespole
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Zyskowski: Widzę bardzo duży potencjał w tym zespole

- Trener mówił, że najważniejsze będzie zaangażowanie i tym głównie wygraliśmy - mówił po zwycięstwie w meczu o Suzuki Superpuchar Polski Jarosław Zyskowski.

,

W hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu po raz pierwszy po dłuższej przerwie pojawili się kibice. Zawodnicy i trenerzy wspólnie podkreślali, że nie mogli doczekać się ich powrotu na trybuny.

- Przede wszystkim super było zagrać ponownie z kibicami. Chciałbym podziękować wszystkim fanom - zarówno tym z Zielonej Góry, jak i Ostrowa Wielkopolskiego - wszystkim, którzy tutaj się pojawili, bo stworzyli bardzo fajną atmosferę - podkreślał Jarosław Zyskowski.

Enea Zastal BC pokonał Arged BM Stal 84:69, kontrolując przebieg spotkania. Duży wkład w zwycięstwo miał Jarosław Zyskowski. Reprezentant Polski ostatecznie zdobył 18 punktów, 2 zbiórki i asystę i został MVP meczu.

- Jesteśmy nowym zespołem, potrzeba czasu. Przygotowaliśmy się do tego meczu. Trener mówił, że najważniejsze będzie zaangażowanie i tym głównie wygraliśmy. Graliśmy jako zespół i wyglądaliśmy super przede wszystkim w obronie. Widzę bardzo duży potencjał w tym zespole. Nasza wspólna podróż dopiero się zaczyna, fajnie, że od zdobycia Suzuki Superpucharu Polski. Mamy przed sobą jeszcze większe cele. Bardzo optymistycznie patrzę w przyszłość - podkreślał skrzydłowy.