Ciekawie w Ostrowie! Arged BMSlam Stal - Anwil w Polsat Sport
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Ciekawie w Ostrowie! Arged BMSlam Stal - Anwil w Polsat Sport

Spotkanie starych znajomych w Ostrowie Wlkp.! Arged BMSlam Stal podejmie Anwil Włocławek i jedno jest pewne - obie ekipy potrzebują zwycięstw! Transmisja w piątek od 17:30 w Polsat Sport.

,

Obie drużyny ostatnich spotkań nie zaliczą do udanych. Arged BMSlam Stal musiała uznać wyższość PGE Spójni - po bardzo ofensywnym i “zwariowanym” meczu. Anwil z kolei nie poradził sobie z ostatnią w tabeli Energa Basket Ligi Polpharmą Starogard Gdański. Te wyniki z pewnością są dużym rozczarowaniem, szczególnie dla kibiców. W Ostrowie postawiono na zmianę trenera - Łukasza Majewskiego zastąpi świetnie znany w Polsce Igor Milicić. Wszystko wskazuje jednak na to, że zespół w tym meczu poprowadzi jednak dotychczasowy asystent, Andrzej Urban.

Na co teraz warto będzie zwrócić uwagę? Na pewno ciekawie zapowiada się starcie rozgrywających - McKenzie Moore, który niedawno zanotował triple-double, sprawdzi doświadczonego Taureana Greena. Warto będzie się także przyglądać pojedynkowi strzeleckiemu pomiędzy Rotnei Clarke’em a Jakubem Garbaczem - który z nich trafi więcej trójek?

Nie można także zapominać o Josipie Sobinie. Przez lata był fundamentem strefy podkoszowej Anwilu, a teraz jest jednym z najważniejszych graczy ekipy z Ostrowa Wlkp. Włocławianie wzmocnili się Shawnem Jonesem, ale pewne jest, że jeszcze w tym spotkaniu nie zagra. Na pewno jednak zobaczymy starcia Sobina z innych Chorwatem - Ivicą Radiciem. Dodatkowo, ciekawe który z zawodników gospodarzy będzie odpowiedzialny za zatrzymanie Ivana Almeidy.

Transmisja spotkania Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek w piątek od 17:30 w Polsat Sport.