Konferencja prasowa po meczu o Suzuki Superpuchar Polski
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Konferencja prasowa po meczu o Suzuki Superpuchar Polski

Na konferencji prasowej po meczu o Suzuki Superpuchar Polski pojawili się trenerzy Dejan Mihevc i Żan Tabak oraz zawodnicy Walerij Lichodiej i Łukasz Koszarek.

,

Dejan Mihevc, trener Anwilu Włocławek:

Gratulacje dla zespołu z Zielonej Góry. Chciałbym podziękować także kibicom za zrobienie bardzo dobrej atmosfery. To był bardzo zły mecz w naszym wykonaniu. Dwa tygodnie temu wyglądaliśmy lepiej niż teraz. Musimy wrócić do początku i pracować jak wcześniej. Wierzę w to, że tak będzie. To początek sezonu, a to nowy zespół. Było bardzo mało czasu na przygotowania.

 

Walerij Lichodiej, zawodnik Anwilu Włocławek:

Dobrze zaczęliśmy ten mecz, ale tak go nie skończyliśmy. To niestety wyłącznie nasza wina. Nie możemy teraz tego zmienić.

 

Żan Tabak, trener Stelmetu Enei BC Zielona Góra:

To nie była ładna koszykówka, tylko typowo przedsezonowa. To trochę efekt tego, że liga w Polsce rozpoczyna się tak szybko. Wygraliśmy, bo potrafiliśmy zdobyć ważne punkty. Każdy z moich zawodników grał na 100 procent, dali z siebie wszystko.

 

Łukasz Koszarek, zawodnik Stelmetu Enei BC Zielona Góra:

Cieszymy się, że zaczynamy sezon, że jesteśmy znowu na parkiecie. To jest najważniejsze. Poziom naszej gry jest daleki od tego, co chcemy widzieć. Super, że było duże zaangażowanie. Nikt nie wymiękł podczas meczu. Mamy nową i młodą drużynę, która potrzebuje takich sukcesów. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować ciężką pracę i grać coraz lepiej.