Weekend pełen emocji w EBL!
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Weekend pełen emocji w EBL!

To będzie weekend pełen emocji w Energa Basket Lidze! Od piątku do niedzieli trzy spotkania będzie można zobaczyć w Polsat Sport Extra. W niedzielę wyjątkowa transmisja - Anwil kontra Enea Astoria na YouTube i Facebooku EBL! Pozostałe starcia będą dostępne w serwisie Emocje.TV

,

 

PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot

Termin: piątek, godz. 17:45

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Start Lublin - King Szczecin

Termin: sobota, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza

Termin: sobota, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Ostrowianie w poniedziałek pokonali HydroTruck Radom, ale nie był to dla nich łatwy mecz. MKS z kolei musiał uznać wyższość Startu Lublin. Jay Threatt kontra Tra Holder - starcie rozgrywających z pewnością będzie należało do tych najciekawszych! Warto będzie się również przyjrzeć starciu pod koszami pomiędzy doświadczonymi Darnellem Jacksonem i Michaelem Fraserem. Zobaczymy również jak Justin Watts poradzi sobie z wszechstronnym Przemysławem Żołnierewiczem.

 

Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz

Termin: niedziela, godz. 14:00

Transmisja: YouTube i Facebook Energa Basket Ligi

Więcej o tym meczu

 

HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń

Termin: niedziela, godz. 15:00

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Zespół z Radomia ostatnio miał spore problemy w ataku i przez to musiał uznać wyższość BM Slam Stali. Polski Cukier z kolei pauzował, a swoje mecze rozgrywał tylko w Lidze Mistrzów. Do gry wrócił Damian Kulig, a to oznacza, że młodego Adriana Boguckiego czeka mnóstwo pracy! Kluczowa może okazać się rywalizacja rozgrywających. Obie Trotter jest mózgiem HydroTrucku, a Chris Wright jednym z najważniejszych zawodników zespołu z Torunia. Który z nich poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa?

 

GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd.

Termin: niedziela, godz. 16:00

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Gliwiczanie ostatnio grają nieźle nawet z faworytami, ale ciągle czegoś brakuje do zwycięstwa. Polpharma z kolei nadal ma problemy kadrowe - drużynę opuści Brett Prahl, co oznacza, że strefa podkoszowa nie będzie silną stroną tej ekipy. To będzie jednak ważny mecz dla Jonathana Williamsa, który w przeszłości grał przecież w Gliwicach - na pewno będzie się chciał przypomnieć. Ciekawe też, czy Martynas Paliukenas będzie w stanie powstrzymać Duke’a Mondy’ego.

 

Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław

Termin: niedziela, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu