Skarby Kibica wysłane
fot. fiolek.art.pl

Lista aktualności

Skarby Kibica wysłane

W październiku na stronie Energa Basket Ligi na Facebooku zaproponowaliśmy darmową wysyłkę Skarbu Kibica, przygotowanego wspólnie z Przeglądem Sportowym. Spotkało się to z wielkim zainteresowaniem - wysłaliśmy kibicom ponad 1000 dodatkowych egzemplarzy!

Składy drużyn Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet, gwiazdy poszczególnych zespołów, analizy, historyczne osiągnięcia statystyczne, ciekawostki na temat pucharów europejskich, informacje o nowych gwiazdach i najważniejszych transferach - to wszystko znajduje się w Skarbie Kibica przygotowanym z inicjatywy Energa Basket Ligi przez Przegląd Sportowy.

Dzięki akcji na Facebooku swoje Skarby Kibica otrzymało ponad 1000 dodatkowych osób. Ponadto 2500 egzemplarzy zostało rozdanych podczas meczu o Suzuki Superpuchar Polski w Kaliszu, a następne 30 000 przekazane zostało klubom EBL i EBLK.

Skarb Kibica Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet powstał we współpracy z Grupą Energa, Suzuki Motor Poland, Totalizatorem Sportowym, Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, Aerowatch, Rentis oraz Enel-Med. Wydawnictwo liczy łącznie 44 strony.