,

Alpe Adria Cup: Druga wygrana GTK

GTK Gliwice wygrywa swój drugi mecz w rozgrywkach Alpe Adria Cup. Tym razem drużyna z Energa Basket Ligi pokonała BC Adriaoil Skrljevo aż 107:69.

,

Zespół trenera Pawła Turkiewicza szczególnie w pierwszej połowie pokazał świetną formę w ataku. W kolejnych kwartach GTK kontrolowało już wydarzenia na parkiecie, a szkoleniowiec mógł rotować składem. Najlepszym zawodnikiem gliwiczan był Łukasz Diduszko, który zdobył 20 punktów, 5 zbiórek i 6 przechwytów.

GTK Gliwice - BC Adriaoil Skrljevo 107:69 (31:13, 31:14, 26:22, 19:20)

GTK: Diduszko 20, Henson 19, Tabb 13, Słupiński 13, Mondy 9, Mijović 7, Radwański 7, Szlachetka 7, Furstinger 6, Hałas 6, Wąsik 0, Radoń 0

BC Adriaoil: Barnjak 19, Batur 13, Riewer 11, Gospic 9, Vrkić 5, Cvitković 4, Pandurić 4, Sekelja 4, Kolić 0, Benković 0