Chyliński: Niesamowite widowisko
fot. Andrzej Romański

Lista aktualności

Chyliński: Niesamowite widowisko

Na konferencji prasowej po finałowym meczu Suzuki Pucharu Polski Arged BMSlam Stal - Arka Gdynia pojawili się trenerzy: Wojciech Kamiński i Przemysław Frasunkiewicz oraz cały zespół z Ostrowa Wlkp.

Wojciech Kamiński (trener Arged BMSlam Stali Ostrów Wlkp.): Przez jeden dzień nie da się wypracować planu. W najważniejszym momencie broniliśmy tak, jak chcieliśmy. To nas nakręcało. Gratuluję wszystkim zawodnikom i pracownikom klubu. Dziękuję im za pięć miesięcy pracy, za wiarę, za to, że nie zeszliśmy ze swojej drogi. Dziękuję też kibicom, którzy przybyli do Warszawy. Ten puchar jest dla was!

Michał Chyliński (zawodnik Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.): Stworzyliśmy niesamowite widowisko. Z boiska wydawało się, że jest dużo emocji. To ogromny sukces dla naszego klubu. Włożyliśmy całe serce w ten turniej i zostaliśmy nagrodzeni. Bardzo się z tego cieszymy.

Przemysław Frasunkiewicz (trener Arki Gdynia): Jestem bardzo dumny z moich chłopaków. Było widać, że nie byli w stanie nawet stać na nogach. Zaczęliśmy ten turniej w piątek i odbiła się krótka rotacja w naszym zespole. To oczywiście nie umiejsza sukcesu rywali z Ostrowa Wlkp. Nie użyliśmy fauli przeciwko Kostrzewskiemu. Teraz czekamy na powrót naszych pozostałych graczy i na mecze ligowe.