Anwil ciągle gra z WOŚP
fot. Piotr Kieplin/Anwil Włocławek

Lista aktualności

Anwil ciągle gra z WOŚP

21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jednocześnie okazja do świętowania 21 sezonów Anwilu Włocławek w Ekstraklasie. Z tej okazji zwycięzca specjalnej licytacji pojedzie z Anwilem na mecz do Sopotu!

Tagi: Anwil WOŚP

W tym roku klub z Włocławka zaproponował swoim sympatykom szereg możliwości wspólnego wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas sobotniego meczu Anwilu z Energą Czarnymi w Hali Mistrzów krzątali się wolontariusze, pieczołowicie zbierający do puszek każdy grosz, którym chcieli się podzielić kibice. Kto przyszedł na mecz z zasobniejszym portfelem, mógł się włączyć w aukcję, która odbyła się w przerwie spotkania.

Anwil przygotował na licytację specjalną pięknie oprawioną koszulkę z numerem 21 i podpisami wszystkich swoich zawodników. Trykot ten został ostatecznie sprzedany za 700 zł, a kolejne 350 dołożyła osoba, która wylicytowała koszulkę Phoenix Suns, podarowaną przez trenera Andrzeja Plutę. Na tak dużą wartość jaskrawo pomarańczowego t-shirtu zapracowały widniejące na nim podpisy graczy Słońc, w tym Marcina Gortata.

To jednak nie koniec zbiórki pieniędzy prowadzonej przez Anwil Włocławek. W sobotę 19 stycznia, tuż po północy zakończy się aukcja internetowa, na której wystawiony został wyjazd z drużyną Anwilu Włocławek na mecz ligowy do Sopotu 16 lutego 2013 roku dla dwóch osób!

Do udziału w aukcji zachęca sam kapitan Anwilu, Krzysztof Szubarga: - Zapraszam Was do wzięcia udziału w tej wyjątkowej licytacji. W nagrodę za swoją szczodrość zobaczycie jak wygląda życie drużyny Anwilu Włocławek. Będziecie z nami od momentu wyjazdu spod Hali Mistrzów, aż po powrót, który mam nadzieję, przebiegać będzie w radosnej, zwycięskiej atmosferze. Zachęcam! Na jeden weekend stańcie się częścią naszego zespołu.

Licytacja jest dostępna TUTAJ.
 

Tagi: Anwil WOŚP