Kotwica nadal walczy
fot. Michał Świderski/Kotwica Kołobrzeg

,

Lista aktualności

Kotwica nadal walczy

Kotwica Kołobrzeg, mimo zawirowań wokół klubu, zgłosiła się do rozgrywek Tauron Basket Ligi na sezon 2012/2013. Teraz nadmorski zespół czeka etap weryfikacji i wtedy okaże się czy zobaczymy Czarodziejów z Wydm w nadchodzących rozgrywkach.

Obecnie klub na czele z prezesem Stanisławem Trojanowskim robi wszystko co może, aby przejść pozytywnie etap weryfikacji. Oprócz rozmów z potencjalnymi sponsorami, które mają się odbyć na dniach, jedną z propozycji klubu są deklaracje dotyczące karnetów, które pomogą w zabezpieczeniu budżetu na kolejny sezon. Deklaracje wejdą w życie z dniem uzyskania licencji na grę w Tauron Basket Lidze. Ceny karnetów to 400 zł na trybuny oraz 800 zł na parkiet. Klub jednocześnie zaznacza, że wpłaty za karnety mogą być rozłożone na kilka rat.

Inicjatywa klubu cieszy się jak na razie sporym zainteresowaniem ze strony kibiców, którzy chcą ratować swój klub. Powstał nawet specjalny spot promujący zakup karnetów na przyszły sezon zatytułowany „Najważniejszy mecz Kotwicy”, w którym to biorą udział prezes Stanisław Trojanowski, Grzegorz Arabas, Tomasz Mrożek, Marko Djurić oraz Darrell Harris. Zachęcają oni do wsparcia klubu i podkreślają jak ważna jest teraz pomoc kibiców w obliczu niejasnej sytuacji Kotwicy.

- Postanowiliśmy wziąć w udział w spocie promującym zakup karnetów na przyszły sezon, ponieważ zależy nam na tym, aby klub wystąpił w najbliższym sezonie. Liczymy na pomoc naszych wiernych fanów.  Wciąż jesteśmy w grze i mam nadzieję, że pozostaniemy w Tauron Basket Lidze na kolejne sezony – mówi Tomasz Mrożek, trener Kotwicy Kołobrzeg.

Spot autorstwa Jakuba Jakubickiego oraz Marka Lubacza: