Kotwica żegna się z kibicami
fot. Karol Skiba

,

Lista aktualności

Kotwica żegna się z kibicami

Kotwica Kołobrzeg postanowiła zorganizować mecz pożegnalny pomiędzy zawodnikami, którzy reprezentowali ten zespół na przestrzeni ostatnich lat, a kibicami. Według ostatnich informacji klub może nie zgłosić się do rozgrywek Tauron Basket Ligi w nadchodzącym sezonie.

,

W barwach zawodników Kotwicy wystąpią m.in. Grzegorz Arabas, Łukasz Wichniarz, Marko Djurić, Artur Gliszczyński czy też Darrell Harris, a także wielu innych graczy związanych z klubem. Zagrają przeciwko drużynie, która zajęła drugie miejsce w rozgrywanych w Gdyni 8. Mistrzostwach Polski Kibiców w Koszykówce. Spotkanie ma na celu podziękowanie kibicom za wszystkie lata wsparcia jakie klub otrzymał grając w najwyższej klasie rozgrywkowej, a także wtedy, kiedy Kotwica występowała w niższych ligach.

- Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców, aby stawili się w jak największej liczbie jutro o godzinie 18 w Hali Milenium. Bardzo zależy nam na tym, aby im podziękować, za ten doping przez te wszystkie lata. Uważam, że jesteśmy im to winni - mówi skrzydłowy Łukasz Wichniarz.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 lipca o godzinie 18 w kołobrzeskiej Hali Milenium.