Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Spójnia Stargard - King Szczecin
Polsat Sport - 2018-10-06 12:30
06.10.2018 12:40
06.10.2018 12:40
64:95
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom
Emocje.tv - 2018-10-06 16:55
06.10.2018 17:00
06.10.2018 17:00
89:70
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2018-10-07 12:30
07.10.2018 12:40
07.10.2018 12:40
98:89
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-10-07 14:55
07.10.2018 15:00
07.10.2018 15:00
105:77
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-10-07 16:55
07.10.2018 17:00
07.10.2018 17:00
77:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2018-10-07 17:55
07.10.2018 18:00
07.10.2018 18:00
67:81
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2018-10-07 18:55
07.10.2018 19:00
07.10.2018 19:00
72:76
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-10-10 18:50
10.10.2018 19:00
10.10.2018 19:00
97:80

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2018-10-13 12:30
13.10.2018 12:35
13.10.2018 12:35
73:82
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd.
Emocje.tv - 2018-10-13 14:50
13.10.2018 15:00
13.10.2018 15:00
103:106
Rosa Radom - Arka Gdynia
Emocje.tv - 2018-10-16 16:50
13.10.2018 17:00
13.10.2018 17:00
77:94
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2018-10-16 18:50
13.10.2018 19:00
13.10.2018 19:00
68:77
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin
Polsat Sport - 2018-10-14 12:30
14.10.2018 12:35
14.10.2018 12:35
73:87
Spójnia Stargard - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-10-14 16:50
14.10.2018 17:00
14.10.2018 17:00
76:82
Anwil Włocławek - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-10-14 18:50
14.10.2018 19:00
14.10.2018 19:00
86:82
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice
Emocje.tv - 2018-10-16 18:50
16.10.2018 19:00
16.10.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-10-19 18:20
19.10.2018 18:30
19.10.2018 18:30
--:--
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-10-19 18:50
19.10.2018 19:00
19.10.2018 19:00
--:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2018-10-20 12:30
20.10.2018 12:40
20.10.2018 12:40
--:--
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2018-10-20 18:50
20.10.2018 19:00
20.10.2018 19:00
--:--
King Szczecin - Rosa Radom
Polsat Sport - 2018-10-21 12:30
21.10.2018 12:40
21.10.2018 12:40
--:--
Polski Cukier Toruń - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-10-21 16:50
21.10.2018 17:00
21.10.2018 17:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv - 2018-10-23 18:50
23.10.2018 19:00
23.10.2018 19:00
--:--
GTK Gliwice - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-10-24 18:50
24.10.2018 19:00
24.10.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2018-10-25 18:55
25.10.2018 19:00
25.10.2018 19:00
--:--
Arka Gdynia - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-10-26 18:50
26.10.2018 19:00
26.10.2018 19:00
--:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2018-10-27 12:30
27.10.2018 12:40
27.10.2018 12:40
--:--
AZS Koszalin - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-10-27 16:50
27.10.2018 17:00
27.10.2018 17:00
--:--
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport - 2018-10-28 12:30
28.10.2018 12:40
28.10.2018 12:40
--:--
Legia Warszawa - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-10-28 16:50
28.10.2018 17:00
28.10.2018 17:00
--:--
Rosa Radom - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-10-31 17:50
31.10.2018 18:00
31.10.2018 18:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin
Emocje.tv - 2018-10-31 18:55
31.10.2018 19:00
31.10.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Anwil Włocławek - Spójnia Stargard 02.11.2018 18:00
02.11.2018 18:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 02.11.2018 19:00
02.11.2018 19:00
--:--
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno 03.11.2018 15:00
03.11.2018 15:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 03.11.2018 17:00
03.11.2018 17:00
--:--
Trefl Sopot - Legia Warszawa 03.11.2018 19:00
03.11.2018 19:00
--:--
Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 04.11.2018 17:00
04.11.2018 17:00
--:--
TBV Start Lublin - GTK Gliwice 05.11.2018 19:00
05.11.2018 19:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.11.2018 19:00
06.11.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Rosa Radom - Spójnia Stargard 09.11.2018 18:30
09.11.2018 18:30
--:--
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 09.11.2018 19:30
09.11.2018 19:30
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 10.11.2018 15:00
10.11.2018 15:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin 10.11.2018 17:00
10.11.2018 17:00
--:--
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 10.11.2018 19:00
10.11.2018 19:00
--:--
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 11.11.2018 17:00
11.11.2018 17:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 11.11.2018 19:00
11.11.2018 19:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 12.11.2018 18:00
12.11.2018 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

TBV Start Lublin - AZS Koszalin 16.11.2018 19:00
16.11.2018 19:00
--:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 17.11.2018 15:00
17.11.2018 15:00
--:--
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 17.11.2018 17:00
17.11.2018 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 17.11.2018 18:00
17.11.2018 18:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 17.11.2018 19:00
17.11.2018 19:00
--:--
Rosa Radom - Anwil Włocławek 17.11.2018 19:00
17.11.2018 19:00
--:--
Arka Gdynia - GTK Gliwice 18.11.2018 17:00
18.11.2018 17:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 12.12.2018 19:00
12.12.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 21.11.2018 19:00
21.11.2018 19:00
--:--
GTK Gliwice - King Szczecin 23.11.2018 19:00
23.11.2018 19:00
--:--
AZS Koszalin - Rosa Radom 24.11.2018 15:00
24.11.2018 15:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 24.11.2018 17:00
24.11.2018 17:00
--:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 24.11.2018 18:00
24.11.2018 18:00
--:--
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 24.11.2018 19:00
24.11.2018 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 25.11.2018 19:00
25.11.2018 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 04.12.2018 19:00
04.12.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.12.2018 19:00
06.12.2018 19:00
--:--
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 07.12.2018 18:30
07.12.2018 18:30
--:--
Arka Gdynia - TBV Start Lublin 07.12.2018 19:30
07.12.2018 19:30
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin 08.12.2018 15:00
08.12.2018 15:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 08.12.2018 19:00
08.12.2018 19:00
--:--
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 09.12.2018 15:00
09.12.2018 15:00
--:--
Rosa Radom - Legia Warszawa 09.12.2018 17:00
09.12.2018 17:00
--:--
Trefl Sopot - GTK Gliwice 10.12.2018 19:00
10.12.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 14.12.2018 19:00
14.12.2018 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 15.12.2018 17:00
15.12.2018 17:00
--:--
AZS Koszalin - Legia Warszawa 15.12.2018 19:00
15.12.2018 19:00
--:--
TBV Start Lublin - King Szczecin 16.12.2018 15:00
16.12.2018 15:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 16.12.2018 16:00
16.12.2018 16:00
--:--
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 16.12.2018 17:00
16.12.2018 17:00
--:--
Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 16.12.2018 18:00
16.12.2018 18:00
--:--
Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra 16.12.2018 19:00
16.12.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Arka Gdynia - AZS Koszalin 22.12.2018 15:00
22.12.2018 15:00
--:--
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 22.12.2018 17:00
22.12.2018 17:00
--:--
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 22.12.2018 17:00
22.12.2018 17:00
--:--
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 22.12.2018 18:00
22.12.2018 18:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 22.12.2018 19:00
22.12.2018 19:00
--:--
Spójnia Stargard - GTK Gliwice 23.12.2018 15:00
23.12.2018 15:00
--:--
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 23.12.2018 19:00
23.12.2018 19:00
--:--
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 26.12.2018 16:00
26.12.2018 16:00
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

King Szczecin - Arka Gdynia 28.12.2018 18:30
28.12.2018 18:30
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 28.12.2018 19:00
28.12.2018 19:00
--:--
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 28.12.2018 19:30
28.12.2018 19:30
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Spójnia Stargard 29.12.2018 17:00
29.12.2018 17:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom 29.12.2018 19:00
29.12.2018 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 30.12.2018 15:00
30.12.2018 15:00
--:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 30.12.2018 17:00
30.12.2018 17:00
--:--
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 30.12.2018 19:00
30.12.2018 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Trefl Sopot - Arka Gdynia 01.01.2019 18:00
01.01.2019 18:00
--:--
Spójnia Stargard - TBV Start Lublin 02.01.2019 18:00
02.01.2019 18:00
--:--
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 02.01.2019 18:30
02.01.2019 18:30
--:--
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 02.01.2019 19:00
02.01.2019 19:00
--:--
King Szczecin - AZS Koszalin 02.01.2019 19:30
02.01.2019 19:30
--:--
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 03.01.2019 18:00
03.01.2019 18:00
--:--
Rosa Radom - GTK Gliwice 03.01.2019 18:30
03.01.2019 18:30
--:--
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 03.01.2019 19:00
03.01.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

King Szczecin - Trefl Sopot 05.01.2019 15:00
05.01.2019 15:00
--:--
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 05.01.2019 17:00
05.01.2019 17:00
--:--
GTK Gliwice - Legia Warszawa 06.01.2019 15:00
06.01.2019 15:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 06.01.2019 17:00
06.01.2019 17:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Spójnia Stargard 06.01.2019 18:00
06.01.2019 18:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 06.01.2019 19:00
06.01.2019 19:00
--:--
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 07.01.2019 19:00
07.01.2019 19:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.01.2019 19:30
09.01.2019 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 19.12.2018 19:00
19.12.2018 19:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 12.01.2019 15:00
12.01.2019 15:00
--:--
Arka Gdynia - Spójnia Stargard 12.01.2019 17:00
12.01.2019 17:00
--:--
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 13.01.2019 15:00
13.01.2019 15:00
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 13.01.2019 16:00
13.01.2019 16:00
--:--
Trefl Sopot - AZS Koszalin 13.01.2019 17:00
13.01.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 13.01.2019 18:00
13.01.2019 18:00
--:--
TBV Start Lublin - Rosa Radom 13.01.2019 19:00
13.01.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

King Szczecin - Spójnia Stargard 17.01.2019 19:00
17.01.2019 19:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 18.01.2019 19:00
18.01.2019 19:00
--:--
Anwil Włocławek - Arka Gdynia 19.01.2019 15:00
19.01.2019 15:00
--:--
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 19.01.2019 17:00
19.01.2019 17:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 19.01.2019 19:00
19.01.2019 19:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 20.01.2019 15:00
20.01.2019 15:00
--:--
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 20.01.2019 17:00
20.01.2019 17:00
--:--
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.01.2019 19:00
20.01.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 10.01.2019 19:00
10.01.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 23.01.2019 19:00
23.01.2019 19:00
--:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 24.01.2019 19:00
24.01.2019 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 24.01.2019 19:00
24.01.2019 19:00
--:--
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 26.01.2019 15:00
26.01.2019 15:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 26.01.2019 19:00
26.01.2019 19:00
--:--
Trefl Sopot - Spójnia Stargard 27.01.2019 17:00
27.01.2019 17:00
--:--
Arka Gdynia - Rosa Radom 27.01.2019 19:00
27.01.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 01.02.2019 18:00
01.02.2019 18:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 01.02.2019 19:00
01.02.2019 19:00
--:--
Rosa Radom - King Szczecin 02.02.2019 15:00
02.02.2019 15:00
--:--
Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 02.02.2019 17:00
02.02.2019 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 02.02.2019 19:00
02.02.2019 19:00
--:--
Legia Warszawa - Arka Gdynia 03.02.2019 15:00
03.02.2019 15:00
--:--
AZS Koszalin - GTK Gliwice 03.02.2019 17:00
03.02.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 03.02.2019 19:00
03.02.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.02.2019 19:00
06.02.2019 19:00
--:--
Spójnia Stargard - AZS Koszalin 09.02.2019 15:00
09.02.2019 15:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 09.02.2019 17:00
09.02.2019 17:00
--:--
Trefl Sopot - Rosa Radom 09.02.2019 18:00
09.02.2019 18:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice 09.02.2019 19:00
09.02.2019 19:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 10.02.2019 15:00
10.02.2019 15:00
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa 10.02.2019 17:00
10.02.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Arka Gdynia 10.02.2019 19:00
10.02.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Legia Warszawa - Trefl Sopot 02.03.2019 15:00
02.03.2019 15:00
--:--
Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 02.03.2019 17:00
02.03.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 02.03.2019 18:00
02.03.2019 18:00
--:--
GTK Gliwice - TBV Start Lublin 02.03.2019 19:00
02.03.2019 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia 03.03.2019 15:00
03.03.2019 15:00
--:--
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 03.03.2019 17:00
03.03.2019 17:00
--:--
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 03.03.2019 19:00
03.03.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 04.03.2019 19:00
04.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 08.03.2019 18:30
08.03.2019 18:30
--:--
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 08.03.2019 19:30
08.03.2019 19:30
--:--
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.03.2019 15:00
09.03.2019 15:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 09.03.2019 17:00
09.03.2019 17:00
--:--
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 09.03.2019 19:00
09.03.2019 19:00
--:--
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 10.03.2019 17:00
10.03.2019 17:00
--:--
Spójnia Stargard - Rosa Radom 10.03.2019 19:00
10.03.2019 19:00
--:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 11.03.2019 18:00
11.03.2019 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.03.2019 19:00
14.03.2019 19:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 15.03.2019 19:00
15.03.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Arka Gdynia 16.03.2019 15:00
16.03.2019 15:00
--:--
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 16.03.2019 17:00
16.03.2019 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Rosa Radom 16.03.2019 19:00
16.03.2019 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 17.03.2019 15:00
17.03.2019 15:00
--:--
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 17.03.2019 17:00
17.03.2019 17:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 17.03.2019 19:00
17.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Anwil Włocławek - Legia Warszawa 19.03.2019 18:00
19.03.2019 18:00
--:--
Rosa Radom - AZS Koszalin 20.03.2019 18:00
20.03.2019 18:00
--:--
King Szczecin - GTK Gliwice 20.03.2019 18:30
20.03.2019 18:30
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin 20.03.2019 19:00
20.03.2019 19:00
--:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 20.03.2019 19:30
20.03.2019 19:30
--:--
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.03.2019 20:00
20.03.2019 20:00
--:--
Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 21.03.2019 18:00
21.03.2019 18:00
--:--
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 21.03.2019 19:00
21.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Legia Warszawa - Rosa Radom 23.03.2019 17:00
23.03.2019 17:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard 24.03.2019 15:00
24.03.2019 15:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 24.03.2019 16:00
24.03.2019 16:00
--:--
TBV Start Lublin - Arka Gdynia 24.03.2019 17:00
24.03.2019 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 24.03.2019 18:00
24.03.2019 18:00
--:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 24.03.2019 19:00
24.03.2019 19:00
--:--
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 25.03.2019 19:00
25.03.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 27.03.2019 19:00
27.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 30.03.2019 15:00
30.03.2019 15:00
--:--
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 30.03.2019 17:00
30.03.2019 17:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 30.03.2019 18:00
30.03.2019 18:00
--:--
Legia Warszawa - AZS Koszalin 30.03.2019 19:00
30.03.2019 19:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 31.03.2019 17:00
31.03.2019 17:00
--:--
King Szczecin - TBV Start Lublin 31.03.2019 19:00
31.03.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 02.04.2019 19:00
02.04.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 03.04.2019 19:00
03.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 05.04.2019 19:00
05.04.2019 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 06.04.2019 15:00
06.04.2019 15:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 06.04.2019 17:00
06.04.2019 17:00
--:--
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 06.04.2019 19:00
06.04.2019 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 07.04.2019 17:00
07.04.2019 17:00
--:--
AZS Koszalin - Arka Gdynia 07.04.2019 19:00
07.04.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Spójnia Stargard 09.04.2019 19:00
09.04.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 10.04.2019 19:00
10.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 12.03.2019 19:00
12.03.2019 19:00
--:--
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.04.2019 15:00
13.04.2019 15:00
--:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 13.04.2019 17:00
13.04.2019 17:00
--:--
Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 13.04.2019 19:00
13.04.2019 19:00
--:--
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.04.2019 15:00
14.04.2019 15:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 14.04.2019 17:00
14.04.2019 17:00
--:--
Arka Gdynia - King Szczecin 14.04.2019 18:00
14.04.2019 18:00
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 14.04.2019 19:00
14.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

TBV Start Lublin - Spójnia Stargard 16.04.2019 18:30
16.04.2019 18:30
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 16.04.2019 19:00
16.04.2019 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 17.04.2019 18:00
17.04.2019 18:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 17.04.2019 18:00
17.04.2019 18:00
--:--
AZS Koszalin - King Szczecin 17.04.2019 18:30
17.04.2019 18:30
--:--
GTK Gliwice - Rosa Radom 17.04.2019 19:00
17.04.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 17.04.2019 19:30
17.04.2019 19:30
--:--
Arka Gdynia - Trefl Sopot 17.04.2019 20:00
17.04.2019 20:00
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 20.04.2019 15:00
20.04.2019 15:00
--:--
Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 20.04.2019 16:00
20.04.2019 16:00
--:--
Trefl Sopot - King Szczecin 20.04.2019 17:00
20.04.2019 17:00
--:--
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 20.04.2019 17:30
20.04.2019 17:30
--:--
Legia Warszawa - GTK Gliwice 20.04.2019 18:00
20.04.2019 18:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 20.04.2019 18:30
20.04.2019 18:30
--:--
Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 22.04.2019 16:00
22.04.2019 16:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 24.04.2019 19:00
24.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-10-16 18:55
02.10.2018 19:00
02.10.2018 19:00
87:81
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Spójnia Stargard - Arka Gdynia 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Rosa Radom - TBV Start Lublin 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 27.04.2019
27.04.2019
--:--
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 27.04.2019
27.04.2019
--:--
AZS Koszalin - Trefl Sopot 27.04.2019 18:00
27.04.2019 18:00
--:--