Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
65 : 75 14:23 | 15:22 | 16:18 | 20:12
Arka Gdynia
Etap I - 25 kolejka | 31.03.2019 12:35
Sędziowie: Marcin Kowalski, Maciej Kotulski, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mike Scott 14 31:335/10 50.01/5 20.06/15 40.01/2 50.0  2 2 2 3 2 1     1 7 -3
3 Ivan Maraš 10 23:592/2 100.01/1 100.03/3 100.03/5 60.0      2 3 4 2 3     11 3
5 Michał Nowakowski 5 15:37   1/2 50.01/2 50.02/2 100.01 5 6   2 1   2     12 5
8 Michał Chyliński 12 31:032/6 33.31/4 25.03/10 30.05/6 83.31 3 4   1 4 1       7 -3
13 Szymon Łukasiak 2 04:481/4 25.0   1/4 25.0     3 3   1         1 2 -10
14 Nemanja Jaramaz DNP                                   
21 Casper Ware 14 20:122/6 33.33/8 37.55/14 35.71/1 100.0  1 1 1 2 3 1 1     7 -7
22 Daniel Szymkiewicz 0 06:430/2 0.00/1 0.00/3 0.0     2 2 1 1   1       -1 -6
24 Witalij Kowalenko 0 04:42   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -7
28 Przemysław Żołnierewicz 1 18:040/2 0.00/7 0.00/9 0.01/2 50.0  3 3   1 1 1     1 -7 -3
31 Mateusz Kostrzewski 3 20:161/3 33.30/2 0.01/5 20.01/2 50.03 2 5 1 3 2     1 1 5 -13
33 Shawn King 4 23:032/3 66.7   2/3 66.70/2 0.06 10 16 2 3 4 1       18 -6
Drużyna 1 1 2 1 1
Suma 65 200:00 15/38 39.5 7/31 22.6 22/69 31.9 14/22 63.6 11 31 42 9 20 21 8 6 1 4 60  

Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 17 27:292/7 28.61/5 20.03/12 25.010/14 71.4  1 1 2   7 2 2     7 -1
3 Josh Bostic 18 25:546/6 100.01/5 20.07/11 63.63/7 42.91 2 3 2 3 7 2 1 1   15 5
7 Krzysztof Szubarga 4 19:592/2 100.00/2 0.02/4 50.00/1 0.0  1 1 4 3   1       5 1
9 Marcus Ginyard 7 19:222/5 40.01/2 50.03/7 42.9     2 2 1           1 6 8
11 Marcel Ponitka 3 10:17   1/2 50.01/2 50.0   1   1 1     1       3 1
16 Adam Łapeta 6 17:063/4 75.0   3/4 75.0   2 4 6 1 3 2     1   13 4
21 Bartłomiej Wołoszyn 0 18:310/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 4 5   2     1     4 5
23 Grzegorz Kamiński DNP                                   
30 Jakub Garbacz 3 13:40   1/1 100.01/1 100.0     1 1   3           4 14
44 Deividas Dulkys 6 24:480/3 0.02/6 33.32/9 22.2     9 9   2           8 7
55 Robert Upshaw 9 16:304/5 80.00/1 0.04/6 66.71/2 50.02 8 10 2 4 3 2   2   18 7
91 Dariusz Wyka 2 06:24   0/3 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1   1 1 2       -2 -1
Drużyna   5 5    
Suma 75 200:00 19/33 57.6 7/28 25 26/61 42.6 16/26 61.5 7 33 40 13 21 20 10 4 4 1 81