AZS Koszalin
78 : 75 18:17 | 20:20 | 18:15 | 22:23
Rosa Radom
Etap I - 8 kolejka | 24.11.2018 15:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Marcin Koralewski, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

AZS Koszalin

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Rafał Frank

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Brandon Walters 3 06:121/1 100.0   1/1 100.01/2 50.02 2 4   1 1         6 -9
3 Drew Brandon 23 34:078/13 61.50/1 0.08/14 57.17/9 77.83 5 8 7 1 8 3 1     28 9
5 Dragoslav Papić 2 11:520/3 0.00/3 0.00/6 0.02/2 100.0        2 1 1     1 -5 -5
7 Eryk Naczlenis DNP                                   
10 Alan Czujkowski 0 03:45   0/1 0.00/1 0.0               1 1     -1 -5
13 Maciej Kucharek 7 33:372/6 33.31/7 14.33/13 23.1   3 5 8 1 3 1 2 1 1   6 8
15 Marko Tejić 12 24:592/6 33.3   2/6 33.38/12 66.74 9 13 1 5 10 1   3   20 7
17 Marek Zywert 2 11:061/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1 2 1   1       3 0
19 Bartosz Bochno 2 22:070/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1 2 5 1 2       1 7
27 Aleksandar Radulović 0 02:43                    1   1       -1 -6
33 Grzegorz Surmacz 15 28:115/5 100.01/4 25.06/9 66.72/4 50.01 2 3 3 3 4 2 1     15 6
55 Krzysztof Jakóbczyk 12 21:210/1 0.04/6 66.74/7 57.10/2 0.02   2   3 2   2     11 3
Drużyna   3 3 1 1
Suma 78 200:00 19/37 51.4 6/24 25 25/61 41 22/33 66.7 15 25 40 16 25 28 14 6 4 1 83  

Rosa Radom

Trener: Robert Witka. Asystent: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Cullen Neal 12 26:352/3 66.71/5 20.03/8 37.55/7 71.4  1 1 2 3 3 1       7 -12
4 Marcin Piechowicz 7 23:30   2/2 100.02/2 100.01/2 50.0  3 3 2 2 1 1 1     11 -1
10 Filip Zegzuła 7 20:332/4 50.00/2 0.02/6 33.33/3 100.03 1 4 1 2 4 3       5 3
11 Obie Trotter 7 31:071/5 20.01/3 33.32/8 25.02/5 40.0  4 4 6 2 5 5 3   1 6 7
12 Hanner Mosquera Perea 2 11:451/3 33.3   1/3 33.3   1 3 4   3 2   1 1   6 1
13 Szymon Szymański 5 04:281/2 50.01/1 100.02/3 66.7           3           4 -3
16 Daniel Wall 9 13:363/5 60.01/4 25.04/9 44.4   3 3 6   5 3 3     1 7 3
22 Carl Lindbom 13 34:455/8 62.51/2 50.06/10 60.0   1 6 7 2 3 3   2   1 20 -3
25 Wojciech Wątroba DNP                                   
30 Mateusz Szczypiński DNP                                   
33 Artur Mielczarek 13 33:412/6 33.32/4 50.04/10 40.03/4 75.0  3 3   5 4 4     1 5 -10
Drużyna 1 2 3    
Suma 75 200:00 17/36 47.2 9/23 39.1 26/59 44.1 14/21 66.7 8 24 32 13 28 25 17 7 1 4 71