King Szczecin
90  :  87 (11:25, 20:17, 18:12, 32:27, d: 9:6)
Asseco Gdynia
Etap I - 8 kolejka | 17.11.2017 18:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Roman Putyra, Maciej Dębowski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

King Szczecin

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Łukasz Biela

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Tauras Jogėla 29 41:2910/14 71.41/2 50.011/16 68.86/10 60.03 2 5 1 5 11   1     27 2
7 Sebastian Kowalczyk 6 32:250/2 0.01/3 33.31/5 20.03/4 75.01 5 6 2 4 5 4   1   6 12
8 Martynas Paliukenas 1 23:250/3 0.00/2 0.00/5 0.01/4 25.02 3 5 5 3 2 3 4     4 -4
10 Jimmy Gavin 3 08:151/2 50.00/4 0.01/6 16.71/1 100.0  1 1 1 2 1         0 6
11 Paweł Kikowski 17 35:043/8 37.52/5 40.05/13 38.55/5 100.03 1 4 3   4 1   1 2 16 -3
12 Maciej Majcherek DNP                                   
15 Mateusz Bartosz 16 36:454/6 66.71/4 25.05/10 50.05/10 50.02 7 9 2   5 3 1 1   16 -3
20 Łukasz Diduszko 11 29:213/5 60.01/5 20.04/10 40.02/2 100.05 3 8 1 2 3       2 14 13
25 Maciej Adamkiewicz DNP                                   
32 Andriej Diesiatnikow 7 12:141/3 33.3   1/3 33.35/6 83.33 3 6   1 4     1 1 11 -7
34 Darrell Harris 0 06:010/2 0.00/1 0.00/3 0.0     2 2             1 -1 -1
92 Kostas Jonuška DNP                                   
Drużyna 4 3 7   1
Suma 90 224:59 22/45 48.9 6/26 23.1 28/71 39.4 28/42 66.7 19 27 46 15 17 35 11 6 4 6 93  

Asseco Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartosz Jankowski 6 13:340/1 0.02/3 66.72/4 50.0     1 1   5           5 11
2 Marcel Ponitka 12 29:133/4 75.02/4 50.05/8 62.50/1 0.01 5 6 3 3 5 1       16 1
3 Mariusz Konopatzki 0 00:06                                0 0
7 Krzysztof Szubarga 17 39:471/8 12.54/8 50.05/16 31.33/3 100.01 2 3 7 4 5 3     1 13 -8
12 Mikołaj Witliński 4 14:402/5 40.0   2/5 40.0           4   1     1 0 5
20 Piotr Szczotka 15 24:026/9 66.7   6/9 66.73/3 100.01   1 1 5 3 1     1 13 -5
21 Filip Put 4 18:41   1/1 100.01/1 100.01/2 50.0  2 2 5 2 2 2 1     9 6
25 Michał Kołodziej DNP                                   
28 Przemysław Żołnierewicz 5 27:372/7 28.60/1 0.02/8 25.01/4 25.01 4 5 3 3 2 1   1 1 4 -10
30 Jakub Garbacz 16 30:222/3 66.74/6 66.76/9 66.7   1 3 4 1 4   1 3     20 -9
45 Bartłomiej Pietras DNP                                   
99 Dariusz Wyka 8 26:591/2 50.02/6 33.33/8 37.5     5 5 3 5 1 1 3 5   18 -6
Drużyna 1 2 3   3
Suma 87 225:01 17/39 43.6 15/29 51.7 32/68 47.1 8/13 61.5 5 22 27 23 35 18 11 7 6 4 98  
Pobierz statystyki PDF