Asseco Gdynia
65  :  79 (11:17, 25:17, 13:32, 16:13)
Czarni Słupsk
Etap I - 18 kolejka | 06.02.2017 19:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Jakub Pietrzak, Radosław Szagun | Komisarz: Ryszard Łabędź

Asseco Gdynia

Trener: Roman Tymański. Asystent: Przemysław Frasunkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marcel Ponitka 4 26:581/2 50.00/3 0.01/5 20.02/3 66.7  1 1   2 5 2 1 1   0 -26
3 Mariusz Konopatzki 0 04:30   0/2 0.00/2 0.0                 1     -1 2
7 Krzysztof Szubarga 15 32:123/7 42.93/7 42.96/14 42.90/1 0.0  2 2 4 3 1 2 2     12 -10
8 Filip Matczak 14 33:564/11 36.42/5 40.06/16 37.5     8 8 1 3 2 1 1   1 13 -10
11 Bartosz Jankowski 0 01:34   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
12 Mikołaj Witliński 6 23:491/5 20.01/1 100.02/6 33.31/4 25.04 4 8 2 3 3 1 1     9 3
14 Wojciech Czerlonko DNP                                   
20 Piotr Szczotka 9 34:213/8 37.51/4 25.04/12 33.3   3 4 7 2 4 2 2 1   1 9 -15
21 Filip Put 2 07:091/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1   1   2 1         1 -13
24 Karol Kamiński 0 00:19                                0 0
28 Przemysław Żołnierewicz 15 34:534/5 80.02/6 33.36/11 54.51/1 100.0  3 3 2 3   2 3     16 3
44 Łukasz Frąckiewicz 0 00:19                                0 0
Drużyna   1 1    
Suma 65 200:00 17/40 42.5 9/30 30 26/70 37.1 4/9 44.4 8 22 30 11 20 14 10 10 1 2 58  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Roberts Štelmahers. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Przemysław Fuks DNP                                   
6 Marcin Wysocki DNP                                   
8 Piotr Dąbrowski 12 12:18   4/5 80.04/5 80.0     1 1     1   1     13 12
10 Andrzej Urban DNP                                   
11 Marcus Ginyard 9 24:432/3 66.71/4 25.03/7 42.92/3 66.72 10 12 3 2 3 2       17 7
14 Anthony Goods 22 32:476/7 85.72/7 28.68/14 57.14/4 100.0  3 3 7 2 5 2     1 24 16
22 Mantas Cesnauskis 11 34:092/4 50.01/2 50.03/6 50.04/5 80.0  6 6 2 3 3 2 2     15 11
24 Nino Johnson 3 07:591/2 50.0   1/2 50.01/2 50.0  3 3     1     2   6 17
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 5 33:331/4 25.01/3 33.32/7 28.6   1 4 5 1   2 1       5 5
40 Chavaughn Lewis 7 26:162/4 50.01/4 25.03/8 37.5     2 2 4 4   6 1     3 -3
45 David Kravish 10 28:153/5 60.0   3/5 60.04/5 80.0  6 6 1 4 5 2 1     13 5
Drużyna 1 4 5   1
Suma 79 200:00 17/29 58.6 10/25 40 27/54 50 15/19 78.9 3 35 38 18 15 20 15 5 2 1 96  
Pobierz statystyki PDF