Stelmet BC Zielona Góra
85  :  72 (25:15, 15:19, 24:17, 21:21)
Polpharma Starogard Gdański
Etap I - 18 kolejka | 15.03.2017 19:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Marcin Koralewski, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Andrzej Adamek, Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 James Florence 12 20:38   2/6 33.32/6 33.36/6 100.0  3 3 3 2 5 3 1     12 4
4 Armani Moore 1 25:370/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.0  3 3 2 3 2 1 2 1   4 19
7 Kamil Zywert DNP                                   
12 Jarosław Mokros 3 11:570/2 0.01/2 50.01/4 25.0   1 1 2   2     1   1 3 -1
17 Jakub Der 0 00:42                                0 -5
18 Vladimir Dragičević 9 21:593/5 60.0   3/5 60.03/4 75.01 5 6 1 3 5 1 2 1 1 15 19
22 Thomas Kelati 7 28:472/2 100.01/3 33.33/5 60.0         2 1   3   1   5 14
33 Karol Gruszecki 11 20:502/4 50.02/5 40.04/9 44.41/2 50.0      2 1 2     1 1 8 3
34 Adam Hrycaniuk 8 13:262/4 50.0   2/4 50.04/4 100.01 3 4 1 4 3 1       10 -2
35 Przemysław Zamojski 4 07:011/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.01 1 2   1 2         5 2
42 Nemanja Djurišić 16 25:496/8 75.01/3 33.37/11 63.61/1 100.03 3 6 1   2 6 1   1 14 8
55 Łukasz Koszarek 14 23:141/2 50.04/7 57.15/9 55.6   1 2 3 6 3   5 3     17 4
Drużyna 3 2 5    
Suma 85 200:00 17/30 56.7 11/28 39.3 28/58 48.3 18/21 85.7 8 21 29 18 20 21 20 10 4 4 93  

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Anthony Miles 7 23:341/9 11.11/1 100.02/10 20.02/2 100.03 1 4 3 3 1 3 1   1 4 -14
5 Łukasz Diduszko 9 30:513/7 42.91/5 20.04/12 33.3   3 1 4 2 4 1   1   1 8 -13
7 Martynas Sajus 10 29:203/5 60.0   3/5 60.04/5 80.05 2 7 2 2 6 3   1 1 14 -9
8 Martynas Paliukenas 9 18:024/6 66.70/2 0.04/8 50.01/2 50.0  1 1 2 2 1   1     8 3
9 Marcin Flieger 2 18:131/2 50.00/3 0.01/5 20.0     1 1 2 2 1 2 1     0 -8
10 Thomas Davis 5 22:152/4 50.00/2 0.02/6 33.31/2 50.02 2 4   3 2 1 2 1 1 6 -8
11 Uroš Mirković 7 23:342/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 2 3 3     2   1   8 -8
18 Maciej Poznański DNP                                   
44 Karol Michałek 4 03:152/2 100.0   2/2 100.0   1 1 2   2 1     1   7 -3
55 Jakub Schenk 19 30:562/4 50.04/6 66.76/10 60.03/4 75.0  3 3 6 3 7 7 1     17 -5
91 Szymon Długosz DNP                                   
Drużyna 1 4 5   1
Suma 72 200:00 20/44 45.5 7/21 33.3 27/65 41.5 11/15 73.3 15 14 29 20 21 20 18 7 4 4 72  
Pobierz statystyki PDF