WKS Śląsk Wrocław
73 : 85 18:23 | 17:18 | 23:23 | 15:21
Czarni Słupsk
Etap I - 18. kolejka | 10.02.2016 19:00
Sędziowie: Robert Mordal, Cezary Nowicki, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Wojciech Chomicz

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Emil Rajkovikj. Asystent: Radosław Hyży

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Francis Han 5 21:021/3 33.31/3 33.32/6 33.3   2 1 3   2 2 4 1     1 -16
4 Jarvis Williams 19 33:295/9 55.6   5/9 55.69/11 81.81 7 8 2 4 9 3 2   1 22 -11
7 Denis Ikovlev 12 35:272/3 66.72/7 28.64/10 40.02/2 100.0  5 5 7 2 5 2 1     17 -11
10 Mateusz Jarmakowicz 8 17:553/6 50.00/2 0.03/8 37.52/4 50.0      1 1 2   2 1   5 0
11 Norbert Kulon 4 19:211/2 50.00/3 0.01/5 20.02/2 100.01 2 3 7 3 2 1       9 3
12 Michał Jankowski 14 25:252/3 66.73/7 42.95/10 50.01/1 100.0      1 4 2         10 -1
13 Kamil Chanas 2 17:411/1 100.00/3 0.01/4 25.0     1 1 3 3 1         3 -16
15 Witalij Kowalenko 7 24:372/4 50.01/3 33.33/7 42.9   1 2 3   3   1 1     6 -11
16 Artur Wnętrzak 2 05:031/1 100.0   1/1 100.0   1   1               3 3
17 Maksym Kulon DNP                                   
Drużyna   2 2 1 2
Suma 73 200:00 18/32 56.3 7/28 25 25/60 41.7 16/20 80 6 18 24 21 22 23 11 7 1 1 76  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 10 38:240/1 0.02/8 25.02/9 22.24/5 80.0  3 3 9 3 7 2 2     14 14
2 Demonte Harper 24 37:228/15 53.31/4 25.09/19 47.45/7 71.41 6 7 5 3 5 5 3     22 12
4 Folarin Campbell DNP                                   
5 Justin Jackson 10 17:065/5 100.0   5/5 100.00/1 0.04 2 6   5 2 2 1     14 7
9 Łukasz Seweryn 9 13:01   3/4 75.03/4 75.0     2 2   1           10 2
12 Jarosław Mokros 14 35:491/2 50.04/6 66.75/8 62.5     8 8   3 2         19 15
13 Kacper Borowski 4 06:062/2 100.0   2/2 100.0           2   2       2 -7
15 Cheikh Mbodj 11 22:544/11 36.4   4/11 36.43/7 42.97 3 10   4 5 2   1 1 9 5
17 Marek Zywert DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 3 29:181/3 33.30/3 0.01/6 16.71/2 50.01 4 5 2 2 1 3       1 12
Drużyna 2   2    
Suma 85 200:00 21/39 53.8 10/25 40 31/64 48.4 13/22 59.1 13 28 41 16 23 22 16 6 1 1 91