Polski Cukier Toruń
84 : 60 23:13 | 18:14 | 23:21 | 20:12
Czarni Słupsk
Etap I - 3. kolejka | 22.10.2015 19:00
Sędziowie: Janusz Calik, Dariusz Lenczowski, Karol Nowak | Komisarz: Wojciech Chomicz

Polski Cukier Toruń

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Markeith Cummings 6 25:052/4 50.00/5 0.02/9 22.22/4 50.0  6 6 1 3 4 4   1   1 1
7 Krzysztof Sulima 8 24:312/2 100.0   2/2 100.04/6 66.76 3 9   3 3   1 1   17 3
9 Kamil Michalski 1 08:320/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0  1 1 1 2 1 1       0 -4
11 Stevan Milošević 8 27:054/11 36.4   4/11 36.4   4 12 16 2 5 1 3   4 3 20 31
12 Łukasz Wiśniewski 12 22:051/1 100.03/5 60.04/6 66.71/2 50.0      4 3 4 2       11 11
13 Maksym Kornijenko 13 24:286/9 66.70/3 0.06/12 50.01/2 50.02 8 10   3 2 3   2 1 15 14
15 Adam Lisewski 0 01:24              2 2               2 0
19 Bartosz Bochno 3 11:39   1/1 100.01/1 100.0     1 1 1 4           5 11
21 Danny Gibson 23 32:143/3 100.03/6 50.06/9 66.78/9 88.9  4 4 5 2 6 2       26 27
23 Michał Michalak 10 20:252/4 50.02/5 40.04/9 44.4     1 1 3 2 1 2     1 7 26
43 Aleksander Perka 0 02:32                                0 0
Drużyna 2 1 3    
Suma 84 200:00 20/35 57.1 9/25 36 29/60 48.3 17/25 68 12 38 50 17 27 22 17 1 8 5 104  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Derrick Nix 2 06:181/3 33.3   1/3 33.3     1 1   2         1 1 -6
1 Jerel Blassingame 12 29:501/3 33.31/4 25.02/7 28.67/10 70.0  2 2 6 4 7 4 1     9 -15
2 Demonte Harper 12 31:024/12 33.31/4 25.05/16 31.31/2 50.01 3 4   3 4 1 1     4 -32
4 Folarin Campbell 7 21:291/4 25.00/2 0.01/6 16.75/9 55.6  4 4 1 2 7 2   1 1 2 -3
7 Tomasz Śnieg 0 07:060/3 0.0   0/3 0.0         1 1   1       -3 -3
9 Łukasz Seweryn 0 10:24   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -12
12 Jarosław Mokros 8 24:212/6 33.31/5 20.03/11 27.31/2 50.04 4 8 1 4 2 2     2 6 -12
13 Kacper Borowski 4 18:092/6 33.30/1 0.02/7 28.6   3 2 5   2         2 4 -12
15 Cheikh Mbodj 15 31:125/9 55.6   5/9 55.65/7 71.43 3 6   4 6     4 2 19 -18
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 0 20:090/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 1 2 2     1       0 -7
25 Dawid Rypiński DNP                                   
Drużyna 3   3    
Suma 60 200:00 16/47 34 3/19 15.8 19/66 28.8 19/30 63.3 12 20 32 11 23 26 11 2 5 8 41