AZS Koszalin
75 : 89 19:27 | 10:32 | 32:13 | 14:17
Czarni Słupsk
Etap I - 30. kolejka | 24.04.2016 20:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Dariusz Szczerba, Cezary Nowicki | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

AZS Koszalin

Trener: Kamil Sadowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paweł Śpica 0 00:47   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -1
7 Marcin Nowakowski 6 07:230/1 0.02/2 100.02/3 66.7     1 1 1 3   1       6 -6
8 Cameron Gliddon 15 33:140/1 0.05/9 55.65/10 50.0     1 1   3 1 1 1   1 11 0
9 Piotr Dąbrowski 2 22:481/1 100.00/1 0.01/2 50.0     5 5 2 3 1 1       7 8
10 Igor Wadowski 0 11:490/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1   2           -2 -7
12 Mikołaj Witliński 0 12:070/2 0.00/1 0.00/3 0.0     3 3   2 1   1     1 -24
14 Adam Pecháček 18 32:444/7 57.11/3 33.35/10 50.07/7 100.0  5 5 1 3 5 1       18 7
15 Szymon Łukasiak 6 06:293/6 50.0   3/6 50.0   2   2   3 1     1 2 6 -20
22 A.J. Walton 17 32:395/11 45.5   5/11 45.57/9 77.8  2 2 6 2 5 5 5   1 17 -13
55 Artur Mielczarek 11 40:003/8 37.51/5 20.04/13 30.82/2 100.01 5 6 3 3 4 5 1   2 7 -14
Drużyna   1 1   1
Suma 75 200:00 16/39 41 9/23 39.1 25/62 40.3 16/18 88.9 3 23 26 13 24 18 14 8 1 6 70  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 7 24:051/3 33.31/6 16.72/9 22.22/4 50.02 1 3 3 3 4 1 1     4 3
2 Demonte Harper 27 32:335/13 38.55/6 83.310/19 52.62/2 100.0  6 6 3 2 2 3 1     25 16
4 Folarin Campbell 12 23:222/2 100.01/3 33.33/5 60.05/7 71.41 6 7 2 1 6 4       13 9
5 Justin Jackson 17 33:155/8 62.51/1 100.06/9 66.74/9 44.45 11 16 1 3 8 4 4 5   31 9
9 Łukasz Seweryn 2 20:581/1 100.00/2 0.01/3 33.3   1 1 2   2   2 1     1 5
13 Kacper Borowski 2 12:190/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01   1   3 2 1       0 8
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 6 19:020/1 0.02/5 40.02/6 33.3         1 1 1   1     4 9
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 16 34:265/7 71.42/3 66.77/10 70.0     4 4 4 3 1 1 2 1 1 23 11
Drużyna   2 2    
Suma 89 200:00 19/37 51.4 12/26 46.2 31/63 49.2 15/24 62.5 10 29 39 14 18 24 16 10 6 1 101