Czarni Słupsk
101 : 58 35:21 | 20:15 | 17:6 | 29:16
Arka Gdynia
Etap I - 29. kolejka | 16.04.2016 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Maciej Kotulski, Grzegorz Czajka | Komisarz: Krzysztof Koralewski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 11 19:533/5 60.01/3 33.34/8 50.02/2 100.0  3 3 4 3 2   2     16 20
2 Demonte Harper 21 29:535/10 50.03/4 75.08/14 57.12/2 100.01 3 4 2 2 2   1 1   23 30
4 Folarin Campbell 12 21:313/5 60.01/3 33.34/8 50.03/4 75.01 3 4 1 2 5 1 2   1 13 27
5 Justin Jackson 10 23:544/7 57.1   4/7 57.12/2 100.02 9 11 2 4 2 4 2 4   22 37
9 Łukasz Seweryn 7 22:020/1 0.02/4 50.02/5 40.01/2 50.0  1 1 1 4 2 2       3 18
12 Jarosław Mokros DNP                                   
15 Cheikh Mbodj 14 19:343/6 50.0   3/6 50.08/10 80.02 3 5 1 2 6 1       14 9
17 Marek Zywert 8 14:291/1 100.02/3 66.73/4 75.00/2 0.0      1 2 1 1 1     6 16
22 Mantas Cesnauskis 11 18:501/3 33.33/4 75.04/7 57.1     1 1 2 1 1 1 2     12 31
23 Bartosz Sprengel 5 01:571/1 100.01/1 100.02/2 100.0           1   1       4 2
25 Dawid Rypiński 2 03:18         2/2 100.0          1         2 4
33 Grzegorz Surmacz 0 24:39   0/3 0.00/3 0.0   2 8 10 2 3     2     11 21
Drużyna 1 3 4   1
Suma 101 200:00 21/39 53.8 13/25 52 34/64 53.1 20/26 76.9 8 31 39 16 24 22 11 12 5 1 126  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Mariusz Konopatzki 5 12:041/2 50.01/4 25.02/6 33.30/2 0.02 2 4     2 2 2   1 3 -14
7 Sebastian Kowalczyk 14 40:000/4 0.02/7 28.62/11 18.28/10 80.01 1 2 1 3 9 4       2 -43
8 Filip Matczak 14 26:312/5 40.03/7 42.95/12 41.71/2 50.01 1 2 2 2 3 3 1   2 8 -29
10 Przemysław Żołnierewicz 5 27:202/4 50.00/2 0.02/6 33.31/2 50.0  4 4 2 2 3 2 1     5 -21
12 Djordje Kaplanović 0 06:44         0/2 0.0        2 1         -2 -12
14 Wojciech Czerlonko 3 19:240/2 0.01/3 33.31/5 20.0         2 2 1 1     1 0 -29
15 Przemysław Frasunkiewicz 3 26:30   1/6 16.71/6 16.7     4 4 3 3   3       2 -18
17 Maksym Morozow DNP                                   
18 Emir Ahmedović 0 00:41              1 1   1           1 -1
20 Piotr Szczotka 3 15:121/3 33.3   1/3 33.31/2 50.02 6 8   4 1 3   1 1 6 -23
41 Jakub Parzeński 11 25:343/5 60.01/3 33.34/8 50.02/4 50.01 3 4 2 3 4 1       10 -25
Drużyna 1 4 5   1
Suma 58 200:00 9/25 36 9/32 28.1 18/57 31.6 13/24 54.2 7 22 29 12 22 24 19 4 1 5 35