Rosa Radom
73 : 64 24:10 | 14:13 | 16:18 | 19:23
Trefl Sopot
Etap I - 28. kolejka | 13.04.2016 19:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Adam Wierzman, Karol Nowak | Komisarz: Marek Lembrych

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Torey Thomas 7 26:201/1 100.01/4 25.02/5 40.02/2 100.01 2 3 5 1 5 4 2     10 7
8 Robert Witka 5 22:122/2 100.00/3 0.02/5 40.01/1 100.0  3 3 4 1 1         9 11
10 Filip Zegzuła DNP                                   
11 C.J. Harris 22 29:163/6 50.04/7 57.17/13 53.84/4 100.01 2 3 1 3 3 1   1   20 13
14 Igor Zajcew 20 21:346/10 60.02/5 40.08/15 53.32/2 100.02 4 6   2 2 2 1 1   19 25
22 Daniel Szymkiewicz 8 22:314/7 57.10/2 0.04/9 44.40/1 0.0  2 2 3 2 2 2 3   2 8 -2
24 Michał Sokołowski 5 24:122/5 40.00/1 0.02/6 33.31/1 100.01 2 3 3 2 4   2     9 7
32 Kim Adams 6 19:203/3 100.0   3/3 100.0   3 2 5 3 3 1 1   1   14 -16
34 Łukasz Bonarek 0 16:54   0/3 0.00/3 0.0     4 4             1 1 -2
35 Damian Jeszke 0 14:39   0/3 0.00/3 0.0     2 2   1 2         -1 2
55 Jakub Schenk 0 03:020/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 0
Drużyna 2 2 4   1
Suma 73 200:00 21/35 60 7/28 25 28/63 44.4 10/11 90.9 8 23 31 19 16 20 10 8 3 3 88  

Trefl Sopot

Trener: Zoran Martić. Asystenci: Marcin Kloziński, Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Anthony Ireland 13 27:073/8 37.52/5 40.05/13 38.51/2 50.03 3 6 4   7 1       13 -9
3 Ater Majok 4 23:132/5 40.0   2/5 40.00/2 0.01 6 7   3 3 3   2   5 -12
4 Paweł Dzierżak 0 12:570/1 0.0   0/1 0.0   1   1 4 1   1 2     5 0
5 Piotr Śmigielski 10 18:372/3 66.72/2 100.04/5 80.0   1 1 2 2 4   2     1 11 -9
7 Marcin Dutkiewicz 3 11:000/4 0.01/1 100.01/5 20.0   1 2 3 1 1 1         3 -3
10 Marcin Stefański 0 05:39                      1         0 -5
11 Josip Bilinovac 10 24:382/2 100.02/7 28.64/9 44.4     4 4 2 4 3 2 1     10 1
13 Jakub Motylewski 4 11:522/2 100.0   2/2 100.0   2 2 4   2           8 4
14 Grzegorz Kulka 3 31:530/4 0.01/3 33.31/7 14.3     4 4   2 1 2 1 1 1 1 -8
17 Rafał Stefanik 0 07:23   0/1 0.00/1 0.0               1 1     -1 3
21 Paweł Krefft 6 05:54   2/2 100.02/2 100.0     1 1   1   1       6 5
23 Michał Kolenda 11 19:471/2 50.03/7 42.94/9 44.4           2   1     1 5 -12
Drużyna   2 2 1  
Suma 64 200:00 12/31 38.7 13/28 46.4 25/59 42.4 1/4 25 9 23 32 13 20 16 14 5 3 3 66