MKS Dąbrowa Górnicza
89 : 76 23:21 | 14:22 | 20:10 | 32:23
Czarni Słupsk
Etap I - 28. kolejka | 13.04.2016 19:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Dariusz Szczerba, Tomasz Trybalski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Drażen Anzulović. Asystenci: Michał Dukowicz, Wojciech Wieczorek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Patryk Wieczorek 0 05:15   0/2 0.00/2 0.0         1 2           -1 -7
2 Dawid Boryka DNP                                   
3 Mateusz Dziemba 14 28:383/4 75.02/3 66.75/7 71.42/2 100.0  4 4 1 2 3 1 1     17 10
10 Piotr Pamuła 2 24:561/1 100.00/2 0.01/3 33.3   2 2 4 2 3 1 2       4 9
13 Paweł Zmarlak 10 25:554/5 80.00/2 0.04/7 57.12/2 100.02 2 4 5   4 2 2     16 10
16 Rashaun Broadus 22 36:564/11 36.43/5 60.07/16 43.85/6 83.33 6 9 6 2 6 2 1   1 26 19
20 Mateusz Szczypiński 0 00:28   0/1 0.00/1 0.0               1       -2 -5
21 Przemysław Szymański 4 14:051/3 33.3   1/3 33.32/2 100.01 2 3   3 2     1 1 6 3
25 Aleksander Załucki 0 00:28                    1           0 -5
30 Dominik Mavra 15 23:314/7 57.11/2 50.05/9 55.64/5 80.0  1 1 3 3 5 3 1     12 16
31 Eric Williams 15 19:217/11 63.6   7/11 63.61/5 20.02 2 4 2 4 4 3       10 13
33 Drago Pašalić 7 20:272/4 50.01/3 33.33/7 42.9   1 5 6   3   1       8 2
Drużyna 3 3 6 1  
Suma 89 200:00 26/46 56.5 7/20 35 33/66 50 16/22 72.7 11 24 35 20 23 25 15 5 1 2 96  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 8 28:481/5 20.02/7 28.63/12 25.0     3 3 5 5 4 4 1   1 4 -16
2 Demonte Harper 8 29:163/6 50.00/1 0.03/7 42.92/4 50.0  2 2 3 2 8 2 2 1   8 -7
4 Folarin Campbell 12 18:334/5 80.01/3 33.35/8 62.51/2 50.0  2 2 1 2 1 1       10 -7
5 Justin Jackson 6 18:272/3 66.7   2/3 66.72/4 50.03 2 5   5 2 3 3 1   9 2
9 Łukasz Seweryn 13 30:022/2 100.03/9 33.35/11 45.50/1 0.0      1 1   1       6 -7
12 Jarosław Mokros DNP                                   
15 Cheikh Mbodj 6 23:462/5 40.0   2/5 40.02/2 100.03 4 7 1 5 3 1       10 -14
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 16 21:023/4 75.02/4 50.05/8 62.54/4 100.0      2 1 2 3 3     15 1
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 7 30:06   1/7 14.31/7 14.34/4 100.0  5 5 1 4 2   4     11 -17
Drużyna 2 4 6   1
Suma 76 200:00 17/30 56.7 9/31 29 26/61 42.6 15/21 71.4 6 18 24 14 25 22 15 13 2 1 73