King Szczecin
100 : 106 32:25 | 20:23 | 21:30 | 27:28
Arka Gdynia
Etap I - 27. kolejka | 10.04.2016 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Szczerba, Cezary Nowicki | Komisarz: Roman Kuczyński

King Wilki Morskie Szczecin

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Łukasz Biela

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Frank Gaines 16 24:494/7 57.12/3 66.76/10 60.02/3 66.71 3 4 1 5 3 3     1 13 -11
1 C.J. Aiken 9 10:504/6 66.7   4/6 66.71/3 33.3        1 2 1       4 -4
3 Brandon Brown 10 23:322/4 50.02/3 66.74/7 57.1         3 2 1   1     11 2
5 Michał Nowakowski 2 14:19   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0  2 2 1 5 1   1     5 8
6 Russell Robinson 7 27:172/5 40.00/3 0.02/8 25.03/4 75.0      6 2 4 2 3   1 7 -3
9 Paweł Leończyk 13 26:514/5 80.01/2 50.05/7 71.42/3 66.72 4 6 4 1 3 1       19 -11
11 Paweł Kikowski 21 24:183/5 60.05/7 71.48/12 66.7     2 2 4 5 1 3       20 2
12 Maciej Majcherek 0 01:01   0/1 0.00/1 0.0           2           -1 0
15 Łukasz Majewski 16 32:331/2 50.04/6 66.75/8 62.52/3 66.71 6 7 1 3 2   1 2   23 -5
19 Uroš Nikolić DNP                                   
30 Jakub Garbacz 0 04:42                    1           0 -1
44 Ovidijus Galdikas 6 09:483/3 100.0   3/3 100.0   1 1 2     1   1 1   10 -7
Drużyna   1 1   1
Suma 100 200:00 23/37 62.2 14/26 53.8 37/63 58.7 12/18 66.7 5 18 23 20 27 18 10 7 3 2 111  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 30 35:394/7 57.17/10 70.011/17 64.71/2 50.0  2 2 5 2 4 1 3     32 13
3 Mariusz Konopatzki DNP                                   
7 Sebastian Kowalczyk 13 20:591/1 100.02/3 66.73/4 75.05/8 62.5  1 1 3 3 4 2 2     13 -6
8 Filip Matczak 19 36:283/5 60.03/5 60.06/10 60.04/4 100.01 2 3 2 3 3 3 1   2 18 9
10 Przemysław Żołnierewicz 14 31:214/6 66.70/1 0.04/7 57.16/9 66.71 8 9 1 2 8 1       17 9
11 Bartosz Jankowski DNP                                   
12 Djordje Kaplanović 0 01:13                    1           0 -6
14 Wojciech Czerlonko 0 01:23   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 -3
15 Przemysław Frasunkiewicz 17 29:483/3 100.03/4 75.06/7 85.72/2 100.0  2 2 3 2 2 1 1     21 2
17 Maksym Morozow DNP                                   
20 Piotr Szczotka 1 20:200/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.01 2 3   2 1       1 0 0
41 Jakub Parzeński 12 22:494/5 80.00/1 0.04/6 66.74/8 50.02 3 5   3 5   1 2   14 12
Drużyna         1
Suma 106 200:00 19/29 65.5 15/26 57.7 34/55 61.8 23/35 65.7 5 21 26 14 18 27 8 8 2 3 115